ISFP kaip tėvai

Tikėtina, kad ISFP tipo tėvai bus praktiški, šilti ir atsipalaidavę. ISFP tikrai galės pasirūpinti savo vaikų kasdieninėmis reikmėmis, ir visada jiems sugalvos linksmų užsiėmimų ar pamokėlių. Tuo tarpu ilgalaikis planavimas (pavyzdžiui, taupymas vaiko studijoms) vargu ar domins ISFP – šioje srityje jie greičiausiai perleis vairą savo partneriams.

ISFP tėvai

ISFP tipo tėvai gali būti tiek žemiški, tiek itin spontaniški. Jie duos savo vaikams daug laisvės – anot ISFP, vaikams yra būtina leisti tyrinėti ir išbandyti naujus dalykus, kad jie užaugtų tolerantiškais ir savimi pasitikinčiais žmonėmis. Žinoma, visur yra ribos – tačiau ISFP yra vienas labiausiai atsipalaidavusių tipų, kuomet yra kalbama apie tėvystę.

Nors ir nenorėdami per daug kištis į savo vaikų gyvenimą, ISFP tipo žmonės sieks su jais praleisti nemažai laiko. Šio tipo asmenybės mėgsta linksmus, praktiškus užsiėmimus, ir labai tikėtina, kad jie ir savo vaikus ragins susirasti bent vieną hobį. Pavyzdžiui, ISFP tipo tėvai gali pasiūlyti vaikui kartu išeiti į žygį ar imtis rimto namų pertvarkymo.

Nepaisant anksčiau minėtų savybių, ISFP yra gana uždari ir jautrūs individai, ir tėvystė tą nebūtinai pakeis. ISFP nori žinoti, kad jų darbas ir pastangos yra vertinami, ypač artimiausių žmonių. ISFP tipo tėvai greičiausiai bus labai įskaudinti, jei kas nors kritikuos jų įpročius ar gyvenimo būdą – dėl to vaiko paauglystė ISFP asmenybei gali būti itin sunkus išbandymas. Labai svarbu, kad šio tipo tėvai išmoktų kontroliuoti savo emocijas ir nepratrūktų, kai kas nors juos suerzins.

Komentarai