ISFP karjera

Kalbant apie karjeras, ISFP tipo žmonėms darbas reiškia daug daugiau nei užtikrintas pajamas. Jiems reikia kūrybinės erdvės ir galimybių išreikšti savo artistiškumą bei panaudoti lakią vaizduotę. Šio tipo žmonės brangina savo laisvę ir priešinasi bandymams juos supančioti aiškiai apibrėžtomis, nuspėjamomis pareigomis, kurias daugelis kitų tipų greičiausiai vertintų dėl jų saugumo. ISFP tipo žmonėms ne itin rūpi stabilumas ir saugumas – jie nori rasti darbą, kuriame galėtų atsiskleisti tokie, kokie yra iš tiesų.

ISFP karjera

ISFP tipo žmonės mėgsta eksperimentuoti bei išbandyti naujus dalykus – jie ne veltui yra laikomi madų kūrėjais. Nieko keisto, kad ir tinkamiausios ISFP karjeros kryptys remiasi į jų norą improvizuoti, kurti, mesti iššūkį nusistovėjusioms normoms – pavyzdžiui, ISFP gali būti nepakeičiamais menininkais, nepriklausomais konsultantais, gidais ar dizaineriais. Yra labai sunku įsivaizduoti, kad artistiškieji ISFP jausis laimingi dirbdami administracinį darbą biure. Jie trokšta laisvės ir dūsta griežtoje, taisyklių kupinoje aplinkoje.

ISFP taip pat labai mėgsta konkuruoti ir jiems puikiai sekasi sferose, kuriose yra vertinamas praktiškumas ir pastabumas – pavyzdžiui sporte, dizaine ar mene. Be to, kaip jau minėta kitose skiltyse, šio tipo žmonės nemėgsta ilgalaikio planavimo ir teikia pirmenybę gyvenimui dabartyje. Tai nereiškia, kad ISFP tipo žmonės yra neatsargūs – tiesiog juos labiausiai domina praktiški, apčiuopiami dalykai, o ne abstrakčios temos ar kažkas, ko jie negali valdyti.

Visos šios savybės ISFP tipo žmonėms suteikia puikią galimybę tapti nepralenkiamais artistais (bet kokioje sferoje – pavyzdžiui, muzikoje, fotografijoje ar dailėje), sportininkais, psichologais, terapeutais ar mokytojais. Šis darbų sąrašas toli gražu nėra baigtinis – ISFP yra pernelyg spalvingi individai, kad juos būtų galima įstatyti į griežtus rėmus. Vis dėlto, labiausiai tikėtina, kad jų pasirinkta karjeros kryptis bus vienaip ar kitaip susijusi su menu ar kūryba.

Komentarai