ESFP tipas („Pramogininkas/-ė“)

Aš esu egoistė, nekantri ir kartais nepasitikinti savimi. Aš darau klaidų. Aš esu nevaldoma ir kartais sunkiai įkalbama. Bet jei tu negali pakęsti mano blogosios pusės, gerosios tikrai nesi vertas.

Marilyn Monroe

ESFP asmenybės tipą turintiems žmonėms gyvenimas yra tarsi nesibaigiantis vakarėlis. Jie dievina būti dėmesio centre ir moka džiaugtis netgi paprasčiausiais dalykais – impulsyvi ir linksma ESFP prigimtis paprastai kaip magnetas traukia kitus žmones. Šio tipo žmonėms niekada netrūksta įdomių idėjų ir jų smalsumas yra nepatenkinamas – jie visada bus pirmieji, kurie išbandys kažką naujo ir įdomaus.

ESFP tipas

ESFP tipo žmonės mėgsta bendrauti su kitais ir gali nepavargdami tai daryti ištisas valandas, šokinėdami nuo temos prie temos. Nėra akivaizdesnio ženklo, kad tam tikras žmogus priklauso ESFP tipui, kaip faktas, kad jis praleido pastarąją valandą kalbėdamas apie bet ką, tik ne apie tai, kas turėjo būti pagrindinis pokalbio tikslas. ESFP tipo žmonės dievina Ekstravertų (E) kompaniją ir galima sakyti, kad nėra jokių šansų, kad šalia jų vyraus nejauki tyla ar nuobodulys.

ESFP asmenybės gyvena galimybių pasaulyje ir puikiai moka mėgautis gyvenimo malonumais, dramatiškumu ir idėjomis. Šie žmonės yra tarytum pasinėrę į amžiną spektaklį, nuolat bandydami pradžiuginti ir prakalbinti aplinkinius. ESFP yra nepralenkiami, kuomet tenka padėti kitam žmogui pasijusti laimingu – ir jie tuo nuoširdžiai mėgaujasi. ESFP žemiškumui ir humoro jausmui tiesiog negalima atsispirti.

Šio tipo žmonės yra itin pastabūs, galintys žaibiškai reaguoti į pasikeitusią aplinkinių emocinę būseną. Planavimas ir galvojimas į priekį yra vienos iš silpniausių ESFP savybių, dėl to jie gali būti silpni strategai – tačiau šio tipo žmonės puikiai sugeba pasiūlyti praktišką patarimą ar padėti emociškai.

Pagrindinė ESFP tipo žmonių silpnybė yra jų spontaniškumas, galintis juos pastumti link paviršutiniško ar aplaidaus elgesio – ESFP gali skirti daugiau dėmesio trumpalaikiams malonumams, o ne atsargumui ar savo įsipareigojimams. ESFP tipo žmonės taip pat yra labiau linkę ignoruoti ar išsisukti iš potencialių konfliktų užuot juos sprendę.

Galiausiai, yra labai tikėtina, jog ESFP tipo žmonės bus labai praktiški, tačiau negalės pakęsti rutiniškų, nuobodžių ar itin individualių užduočių. Jie mieliau pasikliaus sėkme ar paprašys pagalbos iš kitų, nei bandys ištverti nuobodulį ar švaistys laiką gilindamiesi sudėtingą teoriją.

Garsūs Pramogininkai

Komentarai