ISFP kaip draugai

ISFP tipo draugai paprastai būna atsipalaidavę ir spontaniški, besimėgaujantys ta diena ir pernelyg nesirūpinantys dėl ateities planų. Dėl to šio tipo žmonės labiau traukia ir patys yra labiau linkę prie draugų, kuriuos labiau domina praktiniai užsiėmimai ar konkretūs hobiai, o ne intelektualiniai iššūkiai. Taip pat yra mažai tikėtina, kad ISFP tipai užmegs stiprius ryšius su žmonėmis, mėgstančiais itin saugią ir nuspėjamą aplinką – jiems reikia daug laisvės ir asmeninės erdvės.

ISFP draugai

Svarbu prisiminti, kad nepaisant jų šiltumo ir draugiškumo, ISFP vis dėlto priklauso introvertiškiesiems tipams. Nors ir mokėdami atsipalaiduoti draugų apsuptyje, ISFP tipo žmonės yra gana uždari ar netgi drovūs susitikus su nepažįstamais. Tai yra jų natūrali apsauga – ISFP yra labai jautrūs ir dėl to neskuba bet kam atverti savo širdies, ypač jei yra rizika, kad kitas žmogus ims kritikuoti jų elgesį, pomėgius ar įpročius.

ISFP tipo žmonės yra labai šilti, palaikantys ir žemiški draugai. Jie gali sutarti su bet kuo, jei tik kitas žmogus neskuba jų teisti ar kritikuoti. Jei jų draugai bus supratingi ir tolerantiški, ISFP padarys viską, kad jiems niekada nebūtų nuobodu. Šio tipo žmonės labai nemėgsta būti suvaržyti taisyklių, tradicijų ar lūkesčių, ir ypač negali pakęsti tų, kurie juos bando mokyti, kaip reikia gyventi.

Galiausiai, verta paminėti, kad ISFP tiki veiksmais, o ne žodžiais. Jie tvirtai stovi ant žemės ir yra labai praktiški – ISFP kur kas labiau domina tai, kas vyksta čia ir dabar, o ne praeities ar ateities įvykiai. Dėl šios priežasties ISFP greičiausiai patiks bendrauti su kitais pastabios prigimties tipais, ypač iš Tyrinėtojų grupės – intuityvios prigimties žmonės jiems gali pasirodyti per dideli svajokliai.

Komentarai