INTP kaip tėvai

INTP tėvai dažniausiai yra atsidavę, tolerantiški ir atsipalaidavę. Jų vaikai bus skatinami būti savarankiški, siekti išminties ir nebijoti išreikšti bei ginti savo nuomonę.

INTP tipo žmonės yra nepriklausomi bei lankstūs individai, ir tai įtakoja jų požiūrį būnant tėvais. Mažai tikėtina, jog INTP tipo tėvai drausmins savo atžalą dėl menko nusižengimo, ar bandys kontroliuoti jų gyvenimą taisyklėmis ar principais. Vis dėlto, jie bus labai atsidavę savo vaikams, nors ir ne itin tradicine prasme – labiau intelektualiai nei emociškai.

INTP tėvai

INTP asmenybės iš prigimties nėra itin jautrios, dėl to joms gali kilti problemų bendraujant su savo vaikais emociniame lygmenyje. Šio tipo tėvams nebus sunku bendrauti bei patarti paprastose, logiškų sprendimų reikalaujančiose situacijose, bet jausmai yra INTP tipo „Achilo kulnas“ ir tokiose situacijose jiems gali prireikti partnerio pagalbos.

INTP tėvai tiesiog nori, jog jų vaikai užaugtų protingi, nepriklausomi ir tolerantiški. Vargu, ar tokio tipo tėvai bus reiklūs ar griežti – atvirkščiai, jie duos savo vaikams daug laisvės. Kita vertus, INTP tėvams reikia pasistengti nepamiršti ir savo vaiko emocinių poreikių.

Komentarai