INTP kaip draugai

INTP asmenybės tipo žmonės paprastai būna labai išmintingi ir įdomūs draugai, tačiau juos yra labai sunku pažinti – tik nedaugelis žmonių tam turi pakankamai ryžto ir užsispyrimo. INTP asmenybės protas nuolat kuria idėjas, užduotis bei sprendimus, kas lemia, jog jiems bendravimas su kitais žmonėmis kartais gali būti daugiau nepatogumas nei malonumas. Dėl šios priežasties INTP asmenybę turintys žmonės dažniausiai labai atsargiai renkasi draugus – jei kitas žmogus turi visiškai skirtingus pomėgius ar tiesiog negali pakęsti nuolatinio idėjų lietaus, INTP vargu ar jį laikys artimu draugu.

INTP draugai

Turint tai omenyje, nėra keista, jog INTP asmenybės paprastai turi nedidelį draugų ratą. Šio tipo žmones traukia kiti NT tipai, kadangi jie taip pat mėgsta intelektualias diskusijas ir svarstymus. Dauguma kitų asmenybės tipų ieško draugų pokalbiams, emociniam palaikymui ir t.t. INTP žmonėms to ne itin reikia, dėl to potencialių draugų pasirinkimas sumažėja. Dėl šių priežasčių INTP tipo asmenybės itin vertina ir gerbia savo draugus, stengdamiesi išlaikyti stiprius santykius su jais.

INTP draugai nėra itin jautrūs ar šilti – jei jiems svarbus žmogus susidurs su problemomis, INTP jam patars, pateiks galimus sprendimus, tačiau vargu ar mokės draugą paguosti ar palaikyti emociškai. Tai nereiškia, jog INTP tipo draugai tėra vaikščiojančios enciklopedijos – jie gali puikiai suprasti bei užjausti, tačiau šie bruožai yra labai giliai užslėpti.

INTP asmenybę turinčių žmonių draugystė yra stipri ir paprasta, be jokio emocinio bagažo ar slaptos konkurencijos. INTP vertina draugų ištikimybę ir supratingumą, už tai atsilygindami puikiais patarimais, originaliomis idėjomis ir patikimumu – nėra lengva tapti INTP draugu, tačiau tie, kurie sugeba tą padaryti, vargu ar kada nors gailisi įdėtų pastangų.

Komentarai