INTP romantiniai santykiai

Nors romantiniai santykiai ar pasimatymai yra sunki tema INTP tipo žmonėms, jie laiko tai labai svarbiu dalyku. INTP daugiausia problemų sukelia situacijos, kuriose tenka suprasti partnerio savijautą ar jį emociškai palaikyti – INTP asmenybės iš prigimties nėra itin jautrūs ar jausmingi, dėl ko jie sunkiai reiškia savo ar supranta kitų žmonių jausmus.

Be to, INTP asmenybėms nepatinka būti emociškai įtemptos situacijos centre. Nors konfliktai yra neišvengiami net ir sklandžiausiuose santykiuose, INTP anksčiau ar vėliau susiduria su situacija, kurioje jų logiškas ir nešališkas protas tampa visiškai bejėgis. INTP žmogus bandys ieškoti tinkamiausio sprendimo, tačiau žiūrės į viską iš racionalios, analitinės perspektyvos, kas greičiausiai viską tik dar labiau apsunkins. Šio tipo žmonės turėtų nepamiršti, kad jų partneris gali turėti visiškai kitokius prioritetus, ir kad kartais emocinis palaikymas yra daug svarbesnis už optimalaus sprendimo suradimą.

INTP romantiniai santykiai

Nepaisant šių silpnybių, INTP žmonės yra itin ištikimi ir atsidavę partneriai. Jie yra labai tiesmuki ir atviri, netgi pačioje santykių pradžioje. INTP visada laikosi įsipareigojimų – be to, su jais yra lengva gyventi, kadangi šio tipo žmonės iš savo partnerio reikalauja labai nedaug. Vis dėlto, nors jie ir siekia ramių bei paprastų santykių, INTP žmonės yra aistringi ir romantiški. Jų kūrybiškumas bei laki vaizduotė leidžia jiems išlikti itin entuziastingais ir aistringais, kas gali dažnai nustebinti jų partnerius.

INTP asmenybių kasdieniai norai yra visiška priešingybė jų vidiniam pasauliui, kuris dažnai yra itin sudėtingas ir spalvingas. Tačiau tam yra priežastis – INTP asmenybės tipą turintys žmonės sąmoningai stengiasi, kad jų aplinka būtų kuo paprastesnė, kad jie galėtų netrukdomi atsiduoti protinei veiklai.

Tikėtina, kad INTP tipo žmonės naudos savo lakią vaizduotę norėdami kuo daugiau pasiekti intymiose situacijose. Nors jų entuziazmas gali būti išties stulbinantis, INTP turėtų pasistengti, kad jų įprotis teikti pirmenybę vidiniam pasauliui neimtų kliudyti jų santykiams – šio tipo žmonės kartais gali sugalvoti labai įdomų būdą pradžiuginti savo partnerį, tačiau taip ir neprisiruošti tos idėjos pavertimui realybe.

Dar viena problema, į kurią INTP tipo žmonės turėtų atkreipti dėmesį, yra jų įprotis ignoruoti tiek savo, tiek kito žmogaus emocinius poreikius. Kaip jau buvo minėta, INTP asmenybės nėra itin jautrios ar empatiškos, tačiau jų partneris gali būti visiškai kitoks – dėl to yra svarbu, kad INTP žmogus bent jau pasistengtų suprasti artimo žmogaus jausmus ir poreikius. Žinoma, tokio asmenybės tipo partneris taip pat turėtų žinoti INTP bruožus ir nereikalauti pastovaus emocinio palaikymo.

Komentarai