INFP kaip tėvai

INFP tipo žmonės yra linkę būti šiltais, palaikančiais ir lanksčiais tėvais. Jų vaikai retai bus pikti ar nusiminę – INFP tipo tėvai visomis jėgomis siekia harmonijos savo šeimoje ir stengiasi savo artimuosius apsaugoti nuo pasaulio blogybių. Žmonės, turintys šį asmenybės tipą, yra labai atsidavę ir jautrūs, ir tai užtikrina, kad jų šeimoje šilumos tikrai netrūks.

INFP tėvai

INFP tėvai labai stengsis būti puikiais pavyzdžiais savo vaikams. Vargu, ar galima rasti gyvenimo tikslą, kuris INFP tipo žmonėms būtų svarbesnis už užtikrinimą, jog jų vaikai supranta principų ir moralinių vertybių svarbą. Dėl šios priežasties šio tipo tėvai dažnai būna griežtesni, nei iš jų būtų galima tikėtis – nors INFP paprastai yra labai lankstūs ir atsipalaidavę, jie niekada netoleruos jų vertybių nuvertinimo.

Tėvai, turintys INFP asmenybės tipą, savo vaikų motyvavimą ir įkvėpimą laikys itin svarbia pareiga, skatindami savo atžalas nuolat augti bei tobulėti. Patys INFP taip pat stengsis augti kartu su jais – ir tai nebus itin sunku dėl puikiai išvystytos INFP intuicijos. Vis dėlto, tokio tipo tėvams gali kilti sunkumų susikuriant stabilią, nuspėjamą ir taisyklėmis grįstą auklėjimo metodiką, dėl ko jiems gali prireikti antrosios pusės pagalbos.

Komentarai