INFP stiprybės ir silpnybės

INFP stiprybės

INFP stiprybės
 • Entuziastingi ir energingi. INFP tipo žmonėms niekada nepritrūksta energijos, kuomet kalba sukasi apie dalykus, kuriais jie tvirtai tiki ir dėl kurių yra nusiteikę pakovoti. Tokie žmonės gali būti tylūs ar netgi drovūs viešose vietose, tačiau jų užsidegimo negalima nuvertinti.
 • Labai kūrybingi. INFP asmenybės tipo žmonės lengvai interpretuoja simbolius ir paslėptas reikšmes – be to, puiki nuojauta leidžia jiems be vargo susieti iš pirmo žvilgsnio nesusijusius įvykius ir sugalvoti įdomių bei neįprastų idėjų.
 • Atviri ir lankstūs. INFP asmenybėms nepatinka būti varžomoms taisyklių ar jomis varžyti kitus. INFP dažniausiai išsiskiria lanksčia, liberalia nuomone, jei tik jų principai ir idėjos nėra puolami kitų.
 • Idealistai. INFP asmenybės yra pačios idealistiškiausios iš visų tipų. INFP tiki, jog visi žmonės iš prigimties yra geri ir jog kiekvienas turėtų stengtis kovoti prieš blogį ir neteisybę pasaulyje.
 • Siekiantis harmonijos ir ją labai branginantys. Šio asmenybės tipo atstovai nenori dominuoti ar primesti savo valią kitiems – atvirkščiai, jie labai stengiasi, kad kiekvieno žmogaus nuomonė būtų išgirsta ir įvertinta.
 • Kai reikia, gali būti labai atsidavę ir kantrūs. INFP asmenybės tipo žmonės išsiskiria savo idealizmu ir užsidegimu. Dėl to nėra nieko keisto, kad jie gali būti neįtikėtinai ryžtingi ir užsispyrę, kuomet siekia sau svarbaus tikslo ar stengiasi dėl savo pamėgtos organizacijos. INFP gali nepasiduoti net ir tuomet, kai tęsti darbą yra beveik neįmanoma ar visi bendražygiai jau yra nuleidę rankas.

INFP silpnybės

INFP silpnybės
 • Per dideli altruistai. INFP asmenybės tipo žmonės gali būti taip susitelkę ties gerų darbų darymu ir pagalba kitiems, kad pamirštų savo pačių poreikius. Ši silpnybė gali pasireikšti ir kitaip – INFP gali taip atsidavusiai kovoti dėl tam tikros idėjos, kad prieš ją nublanktų visi kiti dalykai.
 • Nemėgsta tvarkytis su faktine informacija. INFP tipo žmonės yra labai gerai susigyvenę su emocijomis ir moralės jausmu, tačiau jie nemėgsta neutralių, faktinių dalykų – pavyzdžiui, duomenų analizės ar ryšių tarp konkrečių faktų paieškos.
 • Uždari. INFP asmenybės paprastai yra gana uždaros ir netgi pernelyg išgyvenančios dėl savo elgesio ar sprendimų. INFP dažnai viešumoje užsideda linksmumo ir atsipalaidavimo kaukę, tačiau prasiskverbti į tikrąsias jų mintis nėra lengva net ir artimiausiems draugams.
 • Jautrūs kritikai. INFP tipo žmonės labai brangina savo idealus ir sunkiai priima kritiką. Jie vengia konfliktų ir visada ieško sprendimo, patenkinančio visas puses – kas pavyksta toli gražu ne visada.
 • Gali būti per dideli idealistai. Žmonės, turintys INFP asmenybės tipą, gali būti per dideli svajotojai ir idealistai, ypač kalbant apie romantinius santykius. Pavyzdžiui, INFP gali idealizuoti, netgi dievinti savo partnerį, pamiršdami, jog tobulų žmonių nėra.
 • Nepraktiški. INFP tipo žmonės neskiria daug dėmesio praktiniams dalykams. Jie netgi gali pamiršti pavalgyti ar atsigerti, jei tuo metu daro kažką, kas juos labai žavi ar įkvepia.

Komentarai