INFP karjera

Dauguma INFP tipo žmonių turi labai tvirtus principus ir vertybes. Šiems žmonėms nėra sunku ginti savo idėjas ir jie yra pasišventę tiek jas palaikantiems žmonėms, tiek ir pačioms idėjoms. Šie bruožai yra nepakeičiami kai kuriuose INFP tipui palankiuose darbuose – pavyzdžiui, šio tipo žmonės gali būti puikiais rašytojais ar žurnalistais, kadangi jie geba labai sklandžiai ir įtikinamai perteikti savo mintis ir idėjas. Garsiausių rašytojų būryje INFP tipo žmonių visada buvo gausu.

INFP karjera

INFP taip yra vienas iš nedaugelio asmenybės tipų, kuriems puikiai tinka aptarnavimo srities darbai. INFP tipo žmonės mielai padės pasimetusiam pirkėjui ar patars dvejojančiai senutei – juos nuoširdžiai domina kiti žmonės ir nėra kito tipo, kuris būtų toks paslaugus ir atsidavęs. Turint omenyje ir INFP kūrybingumą, galima teigti, jog šie bruožai puikiai tinka patarėjo, psichologo ar socialinio darbuotojo karjeros kryptyse. Nemažai INFP taip pat galima rasti ir pedagoginiuose darbuose.

INFP asmenybės tipą turintys žmonės yra labai orientuoti į asmeninį tobulėjimą, tačiau jie taip pat yra labai jautrūs kritikai. Šis bruožas yra dar labiau apsunkinamas jų įpročio dirbti vieniems – dėl to INFP gali kilti nemažai sunkumų streso kupinuose ar komandiniuose darbuose. Kita vertus, kai kurie INFP tipo žmonės sugeba paversti šį bruožą stiprybe – pavyzdžiui, INFP gali tapti žmones itin įkvepiančiais bažnyčios tarnais, muzikantais ar asmeniniais padėjėjais. Šios pareigos dažniausiai būna labai vienišos ir reikalauja daug asmeninių pastangų – tai INFP žmonėms yra labai patrauklu.

Galiausiai, reikia nepamiršti, kad INFP asmenybės tipas yra labai retas ir netgi mįslingas – INFP ieško karjeros krypties, kuri jiems duotų daugiau nei tik darbo vietą. Jiems reikia žinoti, jog tai, ką jie daro, taip pat atspindi jų vidines vertybes ir principus. Kaip jau buvo minėta anksčiau, INFP tipo žmonėms tinka nemažai karjeros krypčių – tačiau jiems taip pat reikia apsispręsti, kokie yra pagrindiniai jų gyvenimo tikslai.

Komentarai