INFP romantiniai santykiai

INFP tipo žmonės yra labai ištikimi ir atsidavę. Jie yra romantikai ir idealistai, galintys praleisti begalę laiko svajodami apie tobulus santykius, kuriuose būtų apstu harmonijos ir šilumos. Partnerio ieškojimas ar jau esamų santykių tvirtumo užtikrinimas INFP asmenybei visada yra vieni pagrindinių tikslų. Tokia nepasiduodanti ir nenurimstanti aistra yra vienas iš patraukliausių INFP bruožų.

INFP tipo žmonės dažnai savo partnerius pastato ant įsivaizduojamos pakylos, tiek pirmuosiuose pasimatymuose, tiek ir vėliau – INFP yra linkę susikurti pernelyg idealų ir romantizuotą savo partnerių įvaizdį, priskirdami jiems nebūtas savybes. Taip nutinka dėl to, kad INFP tipo žmonės dažnai būna taip susitelkę ties savo romantikos ir meilės idealais, kad kai toji meilė pagaliau pasibeldžia į duris, atskirti vaizduotę nuo realybės tampa pernelyg sunku. Kita vertus, toks elgesys nebūtinai yra neigiamas dalykas, jei tik INFP tipo žmogus yra pakankamai suaugęs ir galintis atpažinti bei išspręsti tokias problemas.

INFP romantiniai santykiai

Kadangi jų vaizduotė yra itin laki, INFP asmenybės tipą turintys žmonės visada suras būdų nustebinti savo partnerį ir pagerinti tarpusavio santykius. Šis bruožas itin praverčia pirmuosiuose pasimatymuose. Vis dėlto, šio tipo žmonės turėtų būti atsargūs, kad toks elgesys netaptų našta – ne visi partneriai gali pakęsti tokį nepaliaujamą idėjų srautą, ypač jei santykiai dar tik formuojasi. INFP tipo asmenybė visada stengsis, kad jų antroji pusė augtų ir tobulėtų, tačiau tai ne visada bus pastebima ar įvertinama.

INFP asmenybę turinčių žmonių meilė yra atvira ir nuoširdi, pasireiškianti kantrumu, atsidavimu ir šiltu rūpesčiu. INFP tipo atstovai labai stengsis išvengti konfliktų, galinčių įtakoti santykių stabilumą, kartais netgi pernelyg nuolaidžiaudami savo partneriui. Jei tik jų antroji pusė atsidėkos tuo pačiu ir taip pat stengsis išspręsti kilusius nesutarimus, INFP žmogaus meilė išlaikys visus laiko išbandymus. Mažai tikėtina, jog žmogus, turintis INFP asmenybės tipą, bus pavydus ar reikalaus daug dėmesio – atvirkščiai, INFP greičiau besąlygiškai pasitikės savo partneriu ir gerbs jo ar jos privatumą.

Nepaisant visų jų pastangų, INFP tipo žmonių jautrumas kritikai ir konfliktams gali neigiamai paveikti jų santykius. Tai yra ypač tikėtina tokiais atvejais, kai INFP partneris turi itin ryškiai išreikštą racionalų intelektą ir polinkį planuoti, kadangi tokie žmonės yra linkę remtis logiškais, racionaliais paaiškinimais – kas INFP tipo žmogų gali labai įskaudinti. INFP yra sunku nesuasmeninti kritiškų komentarų – dėl to jie dažnai labai jautriai reaguoja į bet kokią įtemptą situaciją, tarsi visai jų vertybių sistemai būtų iškilęs pavojus.

Kalbant apie intymumą, INFP tipo žmonės pirmenybę teikia savo partnerių malonumui, savo poreikius dažnai palikdami antroje vietoje. Žmonės, turintys šį asmenybės tipą, greičiausiai neskubės užmegzti seksualinio ryšio – jie pirmiausia bandys gerai pažinti savo partnerį ir tada nuspręs, ar verta judėti link artimesnių santykių.

Komentarai