INFP kaip draugai

Pažinti INFP tipo asmenybes nėra paprasta. Netgi artimiausiems draugams gali nepavykti įkalbėti INFP žmogų atsiverti ir išsipasakoti – tuo tarpu paprastiems pažįstamiems tai yra beveik neįmanoma užduotis. INFP tipo žmonės labai vertina ryšio gilumą, atsiverdami tik keletui artimiausių draugų.

INFP draugai yra labai ištikimi ir palaikantys. Jiems puikiai sekasi įžvelgti kitų žmonių emocinę būseną ir tikruosius jausmus, kas INFP leidžia palaikyti ir padrąsinti savo draugus tada, kai jiems to labiausiai trūksta. Kita vertus, patys INFP dažnai yra labai uždari ir vengia kalbėti apie savo pačių jausmus – jiems yra sunku ryžtis atverti savo jautrų vidinį pasaulį.

INFP draugai

INFP draugai yra entuziastingi, išradingi ir idealistai – tačiau tokias savybes pastebės toli gražu ne kiekvienas praeivis. INFP iš šono dažnai atrodo ramūs ir visiškai atsipalaidavę, tačiau tereikia, kad horizonte pasirodytų juos žavinti idėja ir aplinkiniai bus nustebinti neįtikėtinos permainos INFP elgesyje. Kita vertus, dauguma INFP tipo žmonių mėgsta nemažai laiko praleisti visiškai vieni, kas gali priversti nerimauti netgi jiems artimiausius žmones.

INFP tipo žmonės gali labai lengva nuspėti aplinkinių motyvus, taip instinktyviai atstumdami įtartinus individus. Tačiau jei INFP vis dėlto nusprendžia pasitikėti kitu žmogumi bei jam pamažu atsiverti, tuomet tikėtina, kad tarp jų susiformuos labai stipri ir ilgalaikė draugystė. Verta paminėti, jog šio tipo žmonės jaučia didelę pagarbą draugams, turintiems panašias vertybes ir principus.

INFP tipo asmenybės patogiausiai jausis apsuptos žmonių, turinčių ryškiai išreikštą emocionalų intelektą. Šaltas racionalaus intelekto tipų mąstymas gali bauginti INFP asmenybes – tai nereiškia, jog INFP žmonės negali bendrauti su tokiomis asmenybėmis darbo aplinkoje, tačiau mažai tikėtina, kad jie taps gerais draugais.

Komentarai