INFJ stiprybės ir silpnybės

INFJ stiprybės

INFJ stiprybės
 • Atsidavę. INFJ asmenybės labai sunkiai dirba siekdami jiems svarbių tikslių. Ši aistra darbui gali nustebinti žmones, kurie nėra pratę matyti tokį užsidegimą INFJ akyse, tačiau tai yra neatskiriama šio asmenybės tipo dalis.
 • Nesavanaudiški. Retai pamatysite INFJ darant kažką vien tik dėl savo asmeninės gerovės. Žmonės, turintys tokią asmenybę, yra labai šilti ir nesavanaudžiai, nors šie bruožai kartais gali būti giliai užslėpti.
 • Ryžtingi. Tai yra vienas svarbiausių INFJ asmenybės bruožų. Jų vaizduotė ir gebėjimas apsispręsti bei priimti sunkius sprendimus leidžia INFJ asmenybėms pasiekti neregėtas aukštumas – jie gali ne tik sugalvoti įdomių ir keistų idėjų, bet ir turi pakankamai ryžto bei planavimo įgūdžių, kad jas paverstu tikrove.
 • Kūrybingi. INFJ asmenybės išsiskiria itin lakia vaizduote ir retai susiduria su sunkumais bandydami išreikšti savo mintis. Dauguma INFJ sprendimų yra labiau susiję su žmonėmis ar idealais nei su technologijomis ir duomenimis – ši stiprybė INFJ asmenybėms leidžia būti puikiais pašnekovais ar patarėjais.
 • Įkvepiantys ir įtikinantys. Žmonės, turintys INFJ asmenybės tipą, neieško žodžių kišenėje ir yra gerai žinomi dėl savo lengvo ir įkvepiančio rašymo stiliaus. INFJ asmenybės taip pat yra puikūs oratoriai, ypač kuomet kalba apie dalykus, kurie jiems yra svarbūs ar kuriais jie didžiuojasi.
 • Supratingi. INFJ asmenybėms yra lengva narplioti kitų žmonių motyvus ir juos mažai veikia manipuliavimas ar reklamos triukai. INFJ dažniausiai puikiai jaučia, ar kitas žmogus iš tiesų yra atviras, ar tik apsimeta. Ši stiprybė veikia kaip skydas, saugantis itin jautrų vidinį INFJ asmenybės pasaulį.

INFJ silpnybės

INFJ silpnybės
 • Itin uždari. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad INFJ asmenybė yra ekspresyvi ir energinga, tačiau iš tiesų šio tipo žmonės yra labai uždari individai. Jiems dažnai yra sunku pasitikėti naujais pažįstamais ar išsipasakoti patiems artimiausiems žmonėms.
 • Greitai perdega. Stiprybė ir ryžtas, kuriais pasižymi INFJ tipo žmonės, juos gali labai greitai išsekinti. Šios asmenybės yra linkusios savo išgyvenimus ir įtampą kaupti savyje, ir nors tai nebūtinai yra silpnybė, tikėtina, kad būtent dėl šio bruožo INFJ asmenybėms bus sunku atsipalaiduoti ir išvengti nuolatinės įtampos.
 • Labai jautrūs. INFJ asmenybės yra labai pažeidžiamos konfliktinėse situacijose ir gali greitai įsižeisti, kuomet juos kritikuoja. INFJ tipo žmonės jautriai reaguoja į bet ką, kas prieštarauja jų principams ar vertybėms.
 • Perfekcionistai. Šio asmenybės tipo atstovai yra idealistai, besistengiantys bet kokia kaina pasiekti ar apginti savo idealus. Tai yra puiki savybė, tačiau ji taip pat gali tapti ir silpnybe, jeigu toks požiūris yra pritaikomas kiekvienam gyvenimo aspektui. Pavyzdžiui, INFJ asmenybėms gali būti sunku susirasti gyvenimo draugą (-ę), kadangi jie nesąmoningai ieškos idealaus partnerio.
 • Visada ieškantys tikslo. INFJ žmonėms gali būti sunku susikaupti ar imtis veiksmų, tiesiogiai nesusijusių su jų užsibrėžtais tikslais – pavyzdžiui, nuobodaus administracinio darbo ar nepatinkančių studijų. Žmonės, turintys šį asmenybės tipą, nori visada būti tikri, jog jie juda link tikslo, verto jų pastangų. Jei taip nėra, jie gali jaustis nusivylę ir pasimetę.

Komentarai