INFJ kaip draugai

INFJ tipo draugai dažniausiai būna labai įžvalgūs, šilti ir rūpestingi. Prie jų priartėti nebus labai paprasta, nes INFJ moka gerai paslėpti savo tikrąsias mintis – kita vertus, jei jų draugai yra kantrūs ir ištikimi, tai jų draugystė su INFJ bus nepaprastai stipri ir gili. INFJ asmenybės yra labai sudėtingos ir sunkiai perprantamos, tačiau pačios puikiai moka perprasti kitų žmonių mintis ir tikslus – dėl to nuoširdumas ir atvirumas yra itin svarbūs norint tapti tikru INFJ draugu.

INFJ draugai

INFJ tipo žmonės nėra itin linkę į draugystes, kurios daugiausiai sukasi aplink praktinius ar fizinius užsiėmimus. INFJ yra itin tylūs, bet ryžtingi idealistai, norintys pakeisti pasaulį į gerąją pusę. Dėl šios priežasties INFJ tipui priklausantys žmonės yra labiau linkę bendrauti su draugais, kurie taip pat yra idealistai, ir su kuriais jie galėtų nuoširdžiai pakalbėti apie dalykus, nesusijusius su kasdiene rutina.

INFJ tipo draugai taip pat yra linkę į perfekcionizmą, kas gali būti ir gerai, ir blogai, kuomet yra kalbama apie santykius. Viena vertus, INFJ sieks augti ir tobulėti kartu su savo artimais draugais, stengdamiesi papildyti tiek savo, tiek jų gyvenimą nuostabiais įspūdžiais ir idėjomis. Iš kitos pusės, INFJ noras nuolat siekti idealybės gali išsekinti kitiems asmenybių tipams priklausančius žmones, kadangi retas žmogus turės tiek ištvermės ir ryžto, kiek to turi INFJ. Dėl to yra rizika, kad INFJ tipo žmonės judės nuo vieno draugo prie kito, vis tikėdamiesi, kad kitas žmogus jiems bus dar artimesnis.

INFJ turėtų prisiminti, jog jie turi labai retą asmenybės tipą, ir nesusierzinti dėl to, kad toli gražu ne visi jų draugai turi tokius pat principus ir vertybes kaip jie patys. INFJ žmonės ieško draugų, kuriais galėtų pasitikėti, ir kurie galėtų suprasti jų idėjas ir tikslus. Ne kiekvienas gali perprasti INFJ asmenybių vaizduotės gelmes, ir dar mažesnė dalis gali palaikyti INFJ asmenybę taip, kaip jai to reikia. INFJ būna nepaprastai nuoširdūs, ištikimi ir įžvalgūs draugai, dėl ko daugelis žmonių instinktyviai nori su jais susipažinti – tačiau INFJ tipo žmonės turėtų pasitikti savo būsimus draugus pusiaukelėje, užuot nepailstamai siekę idealo.

Komentarai