A scene showing a person with the Advokatai (INFJ) personality type

Advokatai

INFJ-A / INFJ-T

Draugai

Geriausia, ką galiu padaryti dėl savo draugo – tai paprasčiausiai būti jam draugu.

HENRY DAVID THOREAU

Advokatai (INFJ) visose gyvenimo srityse – darbe, meilėje, draugystėje – siekia autentiškumo ir nuoširdumo. Jie retai linkę megzti draugystes vien dėl susiklosčiusių aplinkybių, pavyzdžiui, buvimo bendradarbių rate ar nuolatinio lankymosi toje pačioje kavinėje, kur juos su kitais lankytojais ar kavinės darbuotojais sieja tik vienas dalykas – kasdienis susitikimas.

Šio asmenybės tipo žmones kur kas labiau domina potencialūs draugai, turintys bendrų aistrų, interesų ir įsitikinimų. Nedaug kas šioms asmenybėms teikia didesnį malonumą nei gilus pokalbis jautria, reikšminga tema. Kai Advokatai žino, kad gali kuo nors visiškai pasitikėti, jiems nepaprastai malonu su tais žmonėmis dalytis savo slapčiausiomis mintimis, idėjomis ir jausmais.

Advokato (INFJ) tipas ir draugystės

Uždari ir ypač įžvalgūs

Advokatai daug reikalauja tiek iš savęs, tiek iš savo draugysčių. Jie nori, kad jie ir jų draugai tarpusavyje derėtų giluminiu lygmeniu. Be to, Advokatai paprastai siekia apsupti save žmonėmis, kurie įkvėptų juos augti ir tobulėti. Dauguma Advokatų nori ne tik linksmintis su draugais – jie taip pat trokšta mokytis ir atrasti naujų dalykų bei gilinti tarpusavio ryšius.

Tai nėra lengva užduotis, ir Advokatai dažnai supranta, kaip sunku yra sutikti tokių draugų, kokių jie ieško. Turėdami retą asmenybės tipą, Advokatai greičiausiai susidurs su palyginti nedaug žmonių, kurie iš tikrųjų primins juos pačius. Dėl to jie gali jaustis taip, tarsi turėtų tenkintis ne tokiomis pilnavertėmis draugystėmis arba susitaikyti su tuo, kad liks vieniši.

Laimei, Advokatai yra daugiau nei pajėgūs susirasti tokių draugų, kokius trokšta sutikti – jiems dažnai tereikia geriau įsiklausyti į savo intuiciją. Šio asmenybės tipo žmonės geba tyliai ir nepastebimai, tačiau itin tiksliai įžvelgti gilesnę žmonių prigimtį, ignoruodami paviršinius dalykus. Advokatai gali pasinaudoti šiuo gebėjimu, kad užuot rėmęsi pirmuoju įspūdžiu, išsiaiškintų, ar kieno nors interesai, vertybės ir požiūriai yra suderinami su jų pačių. Tai padarę jie gali susidraugauti su žmonėmis, kurie iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti visiškai skirtingi, nors ir yra suderinami gilesniu lygmeniu.

Ieškodami draugų, Advokatai iš tiesų ieško sielos draugų – žmonių, kurie gyvena tomis pačiomis aistromis ir turi panašią vaizduotę.

Lojalumas ir autentiškumas

Advokatai pasižymi tyliu ryžtu, kuris gali būti gana charizmatiškas, o jų gebėjimas aiškiai ir aistringai reikšti savo mintis gali suteikti jiems tikro spindesio. Ironiška, tačiau kartais šios savybės gali lemti nepageidaujamą dėmesį ir populiarumą Advokatams, linkusiems vertinti savo privatumą ir asmeninę erdvę.

Advokatai kartais gali pastebėti, kad juos apsupo žmonės, norintys jiems padaryti įspūdį. Paradoksalu, bet dėl to šio asmenybės tipo žmonėms gali būti sunkiau susirasti draugų, su kuriais jie jaustų tikrą ryšį. Vienintelis būdas būti priskirtam prie tikrų Advokatų draugų – tai būti autentiškam, sąžiningam ir atviram.

Suradę tikrų draugų, Advokatai tampa ištikimais ir rūpestingais bendražygiais. Su jiems būdinga šiluma ir entuziazmu jie palaiko draugų pastangas augti ir įprasminti savo gyvenimą. Kartu Advokato asmenybės nereikalauja iš savo draugų daug kasdienio dėmesio – jiems yra kur kas svarbiau kokybė, o ne kiekybė, įskaitant ir laiką, kurį jie praleidžia su artimiausiais žmonėmis.

Augant pasitikėjimui, Advokatai yra linkę su draugais pasidalyti daugiau savo vidinio gyvenimo detalių. Jei šie atsivėrimai sulaukia pritarimo ir palaikymo, tai gali tapti draugystės, kuri peržengia laiko ir atstumo ribas bei tęsiasi visą gyvenimą, pranašyste.

Bėgant metams, Advokatai gali nuspręsti išlaikyti tik kelias tikras draugystes, o ne platų atsitiktinių pažįstamų ratą. Jei tik šios draugystės bus grindžiamos turtingu abipusiu supratimu, Advokatai greičiausiai netrokš nieko daugiau.

04