A scene showing a person with the Advokatai (INFJ) personality type

Advokatai

INFJ-A / INFJ-T

Karjera

Geriau patirti nesėkmę siekiant ko nors nuostabaus, reikalaujančio daug jėgų, rizikos ir neužtikrintumo, nei tarti: „Nenoriu bandyti, nes mano sėkmė gali būti netobula.“

JIMMY CARTER

Advokatai (INFJ) yra linkę siekti tokios karjeros, kuri išsiskiria suderinamumu su jų vertybėmis, o ne socialinio statuso ir materialinės naudos užtikrinimu. Laimei, šio asmenybės tipo žmonės paprastai gali rasti jiems tinkantį darbą beveik bet kurioje srityje.

Tiesą sakant, daugeliui Advokatų dažnai yra sunku apsispręsti, kuris darbas jiems labiausiai tinka, nes jie sugeba įsivaizduoti tiek daug galimybių. Šios asmenybės gali matyti 10 visiškai skirtingų kelių į priekį, kurių kiekvienas turi savo atlygį. Tai gali juos ir džiuginti, ir kelti stresą – vienaip ar kitaip, vieno kelio pasirinkimas juk reikš kitų atsisakymą.

Tiesa, grožis, tikslas

Advokatai visada ieško prasmės savo darbe, trokšdami padėti žmonėms ir su jais užmegzti glaudų ryšį. Dėl to Advokatai paprastai gali būti puikūs psichologai, mokytojai, socialiniai darbuotojai, jogos instruktoriai ir dvasiniai vadovai. Šiam asmenybės tipui taip pat gali būti patrauklios karjeros galimybės sveikatos priežiūros srityje, ypač labiau holistinėse sferose.

Advokato (INFJ) tipas ir karjera

Daugelis Advokatų taip pat išsiskiria sugebėjimu aiškiai ir įtikinamai reikšti savo mintis. Tai paaiškina, kodėl juos dažnai traukia rašytojo karjera – Advokatai yra daugelio populiarių knygų, tinklaraščių, istorijų ir scenarijų autoriai. Muzika, fotografija, dizainas ir dailė taip pat gali būti perspektyvūs pasirinkimai, leidžiantys Advokatams sutelkti dėmesį į gilesnes asmeninio augimo ir tikslų siekimo temas.

Advokatai gali pasiekti aukštumų daugelyje sričių. Kad ir kur dirbtų, šio asmenybės tipo žmonės paprastai geba išradingai panaudoti savo kūrybiškumą, ypač jei reikia rasti būdų padėti kitiems. Nepaisant to, kas parašyta jų vizitinėse kortelėse, Advokatų įžvalgumas gali padėti jiems pastebėti neįprastus dėsningumus ir pasiūlyti nestandartinius sprendimus, taip įkvepiant realius pokyčius kitų žmonių gyvenime.

Advokatams piniginės premijos ir „Mėnesio darbuotojo“ nominacijos nedaro ypatingo įspūdžio. Šios asmenybės labiausiai nori karjeros, kuri atitiktų jų vertybes ir principus.

Kryžkelė miške

Advokatams gali būti sunku patenkinti savo poreikius kai kuriose darbo aplinkose, ypač tose, kurios suteikia mažai savarankiškumo ir laisvės veikti. Advokatų asmenybes kartais traukia užkulisiniai ir nekonkurencingi vaidmenys, tačiau šie darbai gali sukelti nusivylimą, jei jie neleis Advokatams veikti taip, kaip jie mano esant tinkama, augti kaip asmenybėms ir prisidėti prie rimtesnių pokyčių į gera.

Dėl šios priežasties Advokatams gali tekti ieškoti pasitenkinimo siekiant vadovaujančių pareigų arba pradedant savo verslą. Tačiau radę darbą, suteikiantį pakankamai autonomijos, Advokatai gali pritaikyti savo kūrybiškumą ir sąžiningumą visame kame, ką jie daro. Šio asmenybės tipo žmonės taip pat gali rasti daug džiaugsmo sujungdami iš pirmo žvilgsnio skirtingas profesines sritis, pavyzdžiui, rašydami apie psichologiją arba tapdami aplinkosaugoje besispecializuojančiais teisininkais. Šios mišrios profesijos gali suteikti Advokatams daug galimybių pritaikyti savo kūrybiškumą ir norą mokytis.

Advokatai paprastai susiduria su rimtais sunkumais dirbdami darbą, kuriame neatsižvelgiama į asmeninius poreikius, kuris pernelyg kartojasi arba skatina konfliktus. Tokiomis savybėmis pasižyminčios karjeros kryptys gali Advokatus nuvilti ir sukelti nepasitenkinimą. Šio asmenybės tipo žmones taip pat gali itin trikdyti kritika ir spaudimas, neišvengiamas atšiaurioje, įnirtingai konkurencingoje darbo aplinkoje.

Misijos jausmas

Kaip jau aptarėme, Advokatai paprastai gali rasti savo nišą bet kurioje srityje. Tačiau norėdami būti tikrai laimingi, jie turi pasirinkti darbą, kuris atitiktų jų vertybes ir leistų jiems būti pakankamai nepriklausomiems. Advokatai trokšta galimybių mokytis ir tobulėti kartu su žmonėmis, kuriems padeda. Kai taip atsitinka, Advokatai pagaliau gali pasijusti taip, tarsi atliktų savo gyvenimo misiją ir asmeniškai prisidėtų prie žmonijos gerovės.

06