INFJ karjera

Geriausi darbai INFJ tipo žmonėms yra tie, kuriuose yra būtina gera nuojauta. Šio tipo žmonės yra labai intuityvūs ir gali nesunkiai įvertinti įvykius, žmones ar situacijas. Be to, INFJ yra labai svarbūs principai ir moralinės vertybės. Dėl šių priežasčių mokytojo, patarėjo, psichologo ar rašytojo darbai yra vieni iš palankiausių INFJ tipo žmonėms.

INFJ asmenybės tipui priklausantys žmonės iš prigimties yra lyderiai, nors jie nesiekia valdžios taip ryžtingai, kaip dalis kitų asmenybės tipų. INFJ žvelgia į valdžią labiau iš jautrumo ir supratingumo nei iš valdymo ir jėgos perspektyvos. Dėl to tokio tipo asmenybėms puikiai sekasi darbuose, kurie yra bent iš dalies susiję su tarpasmeniniu bendravimu ir jautrumu – pavyzdžiui, socialiame darbe, personalo valdyme, medicinoje ar religijoje.

INFJ karjera

INFJ asmenybės nemėgsta rutinos ir darbo su sistemomis ar duomenimis. Šie žmonės taip pat sunkiai ištveria konfliktus ar kritiką. Dėl šių savybių INFJ tipo žmonės turėtų vengti tų karjeros krypčių, kurios apdovanoja gerus duomenų analizės įgūdžius ar gali sukelti nemažą stresą – pavyzdžiui, finansai, darbas policijoje, programavimas, informacijos apdorojimas ir t.t. Kita vertus, žmonės, turintys šį asmenybės tipą, yra labai kūrybingi ir gali tapti puikiais architektais, muzikantais, fotografais, dizaineriais ir t.t.

Nepaisant to, kokią karjeros kryptį jis pasirinks, INFJ asmenybės tipą turinčiam žmogui visada norėsis sukurti kažką prasmingo. Jiems tai yra daug svarbiau nei pinigai ar pripažinimas. Tokių žmonių karjera turėtų glaudžiai sietis su jų pačių vertybėmis ir principais – tik tada jie bus visiškai laimingi. Norėdamas tą pasiekti, INFJ tipo žmogus dažnai turi prisiimti vadovo vaidmenį, tačiau jie gali puikiai dirbti ir kaip pavaldiniai, jei tik vadovo vertybės sutampa su jų pačių.

INFJ tipo žmonės turėtų stebėti savo polinkį pasirinkti pernelyg kuklius profesinius tikslus. INFJ yra neįkainojami pagalbinėse pareigose, tačiau jiems reikėti siekti ko nors daugiau – šio tipo žmonės dažnai vengia vaidmenų, kuriuose jiems yra suteikiama daug nepriklausomybės, tačiau tai dažniausiai yra vienintelė išeitis, norint pasiekti rimtesnius karjeros tikslus. Geriausios INFJ asmenybių karjeros kryptys suderina jų įžvalgą su nepriklausomybe – tai priverčia INFJ tipo žmones tobulinti save, kartu padidinant ir savo indėlį į visuomenės gerovę. Galiausiai tai juos pačius padaro daug laimingesniais.

Komentarai