INFJ romantiniai santykiai

INFJ asmenybę turintys žmonės yra šilti ir rūpestingi partneriai, galintys mylėti besąlygiškai ir aiškiai parodyti tą meilę savo antrajai pusei. Jie iš prigimties yra linkę būti perfekcionistais ir tai gali kartais erzinti jų partnerį – kita vertus, šis būdo bruožas taip pat parodo, kokia rimti ir nuoširdūs gali būti INFJ asmenybės jausmai. INFJ santykiai dažnai pasižymi itin artimu ryšiu, kurio kiti žmonės dažnai net negali įsivaizduoti.

INFJ asmenybės turi gebėjimą skaityti tarp eilučių ir intuityviai suprasti, ką jų partneris nori jiems pasakyti. INFJ neįtikėtinai lengvai pajunta kitų žmonių norus ir emocijas – tai yra puiki stiprybė romantiniuose santykiuose ir nepakeičiamas pagalbininkas pirmuose pasimatymuose. Kaip jau minėta, santykių su INFJ tipo žmogumi tiesiog neįmanoma apibūdinti paprastais žodžiais – turbūt taikliausias posakis būtų “sielos draugai”.

INFJ romantiniai santykiai

INFJ tipo žmonės gali nesunkiai improvizuoti ir pasirinkti teisingą sprendimą net ir nenumatytose situacijose. Jų partneriai ir antrosios pusės bus ne kartą maloniai nustebinti.

INFJ asmenybės tipą turinčiais žmonėmis yra labai sunku manipuliuoti, kadangi jie nesunkiai nuspėja tikruosius kitų žmonų motyvus, ypač kuomet yra kalbama apie romantinius santykius. Vargu, ar kam nors pavyks INFJ tipo žmogų apgauti ar įkalbėti daryti kažką, ko jie nenori. Vis dėlto, INFJ asmenybės yra labai švelnios ir draugiškos, nors jų išrankumas ir gali kelti keblumų partnerio paieškose.

Iš seksualinės perspektyvos, INFJ žmonės į intymumą žiūri kaip į progą išreikšti savo meilę ir leisti savo partneriui pasijusti laimingu (-ai). INFJ mėgsta susitapatinti su savo partneriu tiek fiziškai tiek dvasiškai, nors ir kelioms akimirkoms. INFJ tipo žmonių emocijos yra nepaprastai stiprios ir jie vertina kiekvieną progą jas išreikšti – žmonės su šiuo asmenybės tipu paprastai yra itin aistringi ir entuziastingi partneriai.

Komentarai