A scene showing a person with the Advokatai (INFJ) personality type

Advokatai

INFJ-A / INFJ-T

Romantiniai santykiai

Meilė į žmogaus širdį atkeliauja natūraliau nei jos priešybė.

NELSON MANDELA

Advokatai (INFJ) yra linkę labai rimtai žiūrėti į partnerio paieškos procesą. Šio asmenybės tipo žmonės savo santykiuose ieško gilumo ir prasmės, todėl siekia tik tikra meile pagrįsto ryšio.

Advokatams gali prireikti nemažai laiko, kol jie suras suderinamą partnerį. Kai kurie žmonės gali manyti, kad Advokatai yra pernelyg išrankūs – ir taip, šios asmenybės kartais gali turėti nerealių lūkesčių. Kai kurie Advokatai gali laukti „tobulo“ partnerio ar santykių, kurie tiesiog negali egzistuoti.

Advokato (INFJ) tipas ir romantiniai santykiai

Vis dėlto Advokatų idealizmas, jei tik jis yra sujungtas su pakankamu kiekiu realizmo, iš tikrųjų gali pagerinti jų santykius. Šio asmenybės tipo žmonės paprastai jaučia tvirtą ryšį su savo pagrindinėmis vertybėmis, todėl jiems rūpi ne tik paviršinis patrauklumas, bet ir suderinamumas. Tai gali jiems padėti išvengti santykių, kurie nėra pagrįsti autentiškumu ar bendrais požiūriais.

Radę tinkamus santykius, Advokatai retai priima juos kaip savaime suprantamą dalyką. Jie yra linkę ieškoti būdų, kaip tobulėti ir stiprinti ryšį su partneriu. Tai gali padėti Advokatų santykiams pasiekti tokį gilumo ir nuoširdumo lygį, apie kurį daugelis žmonių gali tik pasvajoti.

Ar tai tikra?

Advokatams rūpi sąžiningumas, todėl jie greitai įsižeidžia, kai žmonės bando juos pakeisti ar įtikinti kažkuo, kas kertasi su jų vertybėmis. Dėl šios priežasties Advokatai paprastai linksta prie partnerių, kurie vertina juos tokius, kokie jie yra. Ir juk yra išties daug bruožų, dėl kurių šio asmenybės tipo žmones reikėtų vertinti: jie yra šilti, rūpestingi, sąžiningi ir įžvalgūs, gebantys įžvelgti tiesą, slypinčią po paviršiniais dalykais.

Advokatai paprastai sukuria tokį santykių gilumą, kurį sunku apibūdinti įprastinėmis sąvokomis. Dėl savo jautrumo ir įžvalgumo šio asmenybės tipo žmonės gali rasti daug gražių būdų, kaip leisti savo partneriams pasijusti išgirstais ir suprastais. Advokatai nebijo išreikšti savo meilės ir jaučia ją besąlygiškai.

Vienas iš svarbiausių Advokatų tikslų yra užmegzti nuoširdžius, gilius ryšius su žmonėmis, kurie jiems iš tiesų rūpi.

Advokatai paprastai supranta, kad meilė nėra pasyvi emocija, o veikiau galimybė augti ir mokytis. Jie tokio paties požiūrio tikisi ir iš savo partnerių. Dėl šios priežasties santykiai su Advokatais nėra skirti nelinkusiems įsipareigoti ar paviršutiniškiems žmonėms.

Kalbant apie intymumą, Advokatai gali būti neįtikėtinai aistringi – ir ne tik fiziškai. Šio asmenybės tipo žmonės trokšta emocinio ir net dvasinio ryšio su savo partneriu. Jie brangina ne tik patį buvimą santykiuose, bet ir tai, ką reiškia susijungti su kitu žmogumi mintimis, kūnu ir siela.

03