ESTP kaip tėvai

Tikėtina, kad ESTP tipo tėvai bus praktiški ir lankstūs, galintys ir norintys praleisti daug laiko su savo vaikais. Jų spontaniškumas ir smalsumas bus nepakeičiami pagalbininkai šioje srityje. ESTP tipo žmonės mėgsta sportą, gamtą ir praktinius užsiėmimus – greičiausiai jie ir savo vaikus skatins prisijungti prie šių pramogų. Ir patys ESTP nori būtent tokiu būdu užmegzti ryšį su savo vaikais – vargu ar jie mėgs diskutuoti giliomis temomis ar bandys perprasti vaikų jausmus, tačiau linksmas laiko leidimas kartu ir bendri hobiai bus visai kas kita.

ESTP tėvai

Šio tipo tėvai savo vaikams paprastai duoda daug laisvės ir leidžia jiems patiems priimti mažiau svarbius sprendimus – tikėtina, kad ESTP norės, jog jų vaikai jaustųsi pilnaverčiais šeimos nariais. Kadangi ESTP patys nemėgsta būti varžomi taisyklių ir nurodymų, vargu ar jie šiuos dalykus toleruos ir savo šeimoje. Šio tipo asmenybės greičiausiai ragins vaikus vadovautis savo galva, o ne kreipti dėmesį į kitų žmonių lūkesčius ar laukti jų nurodymų.

Galiausiai, ESTP tipo tėvai paprastai būna labai pastabūs kuomet yra kalbama apie vaiko elgesį ir įpročius – tačiau emocinis ryšys ir palaikymas yra visai kas kita. Šio tipo žmonės yra itin praktiški ir racionalūs individai, paprastai laikantys jausmus dėmesį blaškančiu dalyku. Tikėtina, kad šioje srityje ESTP teks pasikliauti savo partneriais.

Komentarai