A scene showing a person with the Verslininkai (ESTP) personality type

Verslininkai

ESTP-A / ESTP-T

Draugai

Verslininkai (ESTP) tikrai taps vakarėlio siela. Šie pavydėtinos vaizduotės, žvaliai spontaniški žmonės niekam neleis nuobodžiauti. Jiems labai patinka tyrinėti įdomius sumanymus – tiek diskutuoti, tiek praktiškai patiems išbandyti. Verslininkai geba visada pasiūlyti ką nors smagaus. Be to, šios asmenybės lengvai bendrauja ir yra tolerantiškos, todėl iš prigimties patinka daug kam.

Gyvenimo troškimas

Praktiškos, fizinės veiklos, pavyzdžiui, komandinis sportas, Verslininkus žavi labiausiai. Taip pat tokioje aplinkoje yra daugybė galimybių rasti naujų draugų. Čia Verslininkai nesusiduria su sunkumais – jie sutaria beveik su visais ir susiranda draugų visur. Verslininkai gyvena šia akimirka, pasitiki savimi ir ne itin rūpinasi, ką apie juos galvoja kiti. Tai traukia žmones, kurie mąsto ir trokšta gyventi taip pat.

Verslininkų (ESTP) asmenybės tipas

Nors Verslininkai neprieštarauja ilgoms diskusijoms ir dažnai patys mėgsta pamankštinti protą, vargu ar užmegztų draugystę vien per pokalbį apie Europos ekonominius iššūkius ar religijos vaidmenį politikoje. Tiesūs ar net stačiokiški Verslininkai nevengia išsakyti savo nuomonės, tačiau širdyje šios asmenybės – veiksmo žmonės. Jos mieliau imsis veiklos, nei diskutuos apie tai, kas kada nors galėtų būti padaryta.

Laukia nuotykiai

Nieko neveikti ir dar nuobodžiauti – Verslininkui pražūtis.

Tyrinėjimai, jaudulys, adrenalinas ir rizika – Verslininkų draugai turėtų būti tam pasirengę. Šio asmenybės tipo žmonės mielai eina į sceną ir rengia pasirodymus minioms, neretai paragindami prisijungti ir draugus. Net jei ir išgirstų „ačiū, bet ne“, Verslininkai greičiausiai tik truktelėtų pečiais ir toliau eitų kviesti tų draugų, kurie nori nuotykių.

04