ESTP kaip draugai

ESTP tipo draugai paprastai būna atsipalaidavę ir tolerantiški – su jais niekada nepavyks panuobodžiauti. Šio tipo žmonių spontaniškumas ir laki vaizduotė yra labai patrauklios savybės. Tikėtina, kad ESTP visada sugalvos įdomių užsiėmimų ar temų pokalbiams. Be to, šio tipo žmonės gyvena dabartimi ir retai pergyvena dėl ateities, kas jiems leidžia būti itin drąsiems ir išradingiems – tai yra bene pagrindinė priežastis, dėl ko ESTP paprastai turi daug draugų.

ESTP draugai

ESTP gali sutarti su visais asmenybės tipais ir lengvai susiranda naujų draugų, kad ir kur bebūtų. Jie yra atviri, tiesmuki ir neišgyvenantys dėl kitų žmonių požiūrio į juos – šios savybės greitai pritraukia panašaus mąstymo žmones. ESTP mėgsta praktiškus ir fizinius užsiėmimus, siekdami viską patirti, pajausti ir pamatyti – mažai tikėtina, kad ESTP ieškosis draugų, kad galėtų su jais padiskutuoti intelektualiomis ar filosofinėmis temomis. Šio tipo žmonės yra itin žemiški ir jiems yra kur kas įdomiau susitelkti į tai, kas vyksta aplink juos, o ne ieškoti atsakymų į egzistencinius klausimus.

Kita vertus, ESTP tipo žmonės mėgsta riziką ir gali prie tokių veiklų raginti prisijungti ir savo draugus. Jie negali ištverti nuobodulio ir daro viską, kad jo išvengtų – paprastai tai ESTP tipo žmones stumia neišbandytų ir įdomių užsiėmimų link, tačiau ši savybė turi ir akivaizdžią neigiamą pusę.

Komentarai