A scene showing a person with the Verslininkai (ESTP) personality type

Verslininkai

ESTP-A / ESTP-T

Romantiniai santykiai

Romantinių Verslininkų (ESTP) santykių tikrai nepavadinsi nekantravimu kuo greičiau įsipareigoti. Gyventi smagu, gyvenimas kupinas netikėtumų (kuriuos dažnai pažeria patys Verslininkai), tad šios asmenybės tiesiog mėgaujasi viskuo čia ir dabar. Nors Verslininkai neskirs daug laiko tai „kada nors“ ateisiančiai dienai planuoti, su tokiais entuziastingais ir nenuspėjamais partneriais paprastai yra labai įdomu susitikinėti.

Verslininkų santykiai tikrai ne nuobodūs. Jie tiek improvizuoja, kad niekada nepritrūksta veiklos ir pomėgių, kartu skatindami partnerį visiškai įsitraukti.

Verslininkams labai patinka naujos idėjos ir retkarčiais apmąstymų pokalbiai – tačiau pasirinktos sritys turi būti tokios, kurias būtų galima kartu išbandyti praktiškai, ne tušti teoriniai debatai. Viena – svarstyti skirtingų politinių sistemų privalumus ir trūkumus, kita – kartu ruoštis maratonui, skatinant sveiką gyvenseną.

Verslininkų (ESTP) asmenybės tipas

Intymumo iššūkis

Intymiame gyvenime Verslininkams iš tiesų nėra išlygų. Tai smagu, fiziškai malonu, jie visada mielai priima naujas idėjas, o stiprus įžvalgumas padeda gerai pajusti partnerio poreikius. Tačiau Verslininkų požiūris į skirtumą tarp fizinio akto ir labiau emocinių ar dvasinių ryšių, kurių intymiuose santykiuose ieško kai kurių kitų asmenybių tipų žmonės, gali kelti rimtą įtampą, jei partnerių požiūriai nesutampa. Kiti žmonės lytiniams santykiams gali suteikti kur kas daugiau prasmės nei Verslininkai.

Be to, bėgant laikui Verslininkams gali būti kiek sudėtinga gilinti santykius, ieškoti juose daugiau emocinio intymumo. Šias asmenybes greitai apima nuobodulys, joms nuolat reikia jaudulio – kartais Verslininkai pasijunta įstrigę ir ima tyčia rizikuoti. Jei partneriui yra sunku tą toleruoti, Verslininkai galiausiai gali imti dairytis naujo žmogaus.

Verslininkai nėra neištikimi, veikiau laikosi požiūrio: „Jei nieko neišeina, kodėl turėčiau apsimesti, kad taip nėra?“ Tai yra racionalūs, veiklūs žmonės ir jei nori, moka susivaldyti – tačiau šioms daug bendraujančioms ir populiarioms asmenybėms dažnai gali pristigti kantrybės ir noro prisitaikyti.

Nevaržomai mylėti

Kaip ir visiems santykiams, meilei reikia pastangų ir kantrybės. Ne kiekviena diena būna kupina jaudulio. Tačiau Verslininkai yra smalsūs ir energingi, o tai tikrai padeda pakurstyti ugnelę. Palaikydami sveikus santykius šio asmenybės tipo žmonės gauna puikiausią galimybę parodyti, kaip talentingai moka pastebėti bet kokį partnerio nuotaikos ar elgesio pokytį bei patenkinti jo poreikius. Jei tik skirs tam dėmesio, santykiuose Verslininkai gali sustiprinti ir rečiau atsiskleidžiančias savo savybes, pavyzdžiui, emocinį jautrumą ir ilgalaikio planavimo gebėjimą.

03