ESTP romantiniai santykiai

ESTP tipo žmonės yra energingi ir dažnai netgi nenuspėjami. Jie puikiai moka mėgautis kiekviena akimirka ir rasti priežastį nusišypsoti, kad ir ką bedarytų – tai galioja ir jų santykiams. ESTP puikiai moka improvizuoti ir ši savybė yra aiškiai pastebima, net ir pirmuosiuose pasimatymuose. Kad ir kas nutiktų, ESTP partneriai niekada negalės skųstis, kad santykiai buvo nuobodūs.

Šio tipo žmonės mėgsta praktiškus, smagius užsiėmimus. Mažai tikėtina, kad ESTP mėgausis ilgais pokalbiais filosofinėmis temomis – jie mieliau suras dar vieną hobį ar įdomią idėją. Vis dėlto, kiekviena lazda turi du galus ir nenumaldomas ESTP pojūčių troškimas gali pakenkti santykių stabilumui. Jei šio tipo žmogui santykiuose bus nuobodu, tikėtina, kad jie anksčiau ar vėliau pradės ieškoti kitokio įspūdžių šaltinio, ir tai gali pavirsti ir naujo partnerio paieškomis.

ESTP romantiniai santykiai

Tai nereiškia, jog ESTP iš prigimties yra neištikimi – nors jie ir yra labiau linkę rizikuoti nei dauguma kitų tipų, ESTP taip pat yra racionalūs ir galintys valdyti savo poreikius, jei patys to nori. Vis dėlto, yra tikėtina, kad ESTP tipo žmonėms ne itin patiks ilgalaikis planavimas ar skuboti įsipareigojimai. Jie yra linkę gyventi ta diena, mėgaudamiesi dabartimi ir kiekvieną rytą klausdami savęs “ką veiksiu šiandien?”. Toks požiūris persmelkia ir jų santykius – ESTP tipo žmonės nevengia kartas nuo karto žvilgtelėti į savo įsipareigojimus ir juos vienaip ar kitaip pakoreguoti.

Žvelgiant iš seksualinės perspektyvos, tikėtina, kad ESTP tipo žmonės daugiausiai dėmesio skirs fiziniams intymumo aspektams. ESTP mėgsta linksmintis, yra labai jausmingi ir nevengia eksperimentuoti. Jie nesunkiai geba atskirti seksą ir meilę, kas išlaisvina juos nuo dalies rūpesčių, tačiau tuo pačiu gali lemti įtampą santykiuose. Daugelis kitų tipų į intymumą žiūri kaip į galimybę išreikšti savo meilę ir prisirišimą, tikėdamiesi, kad ir jų partneriai taip parodys savuosius jausmus. Tuo tarpu ESTP paprastai į šiuos dalykus žvelgia iš praktinės, fizinės perspektyvos.

ESTP tipo žmonės yra labai pastabūs, gebantys pajusti net ir menkiausią pokytį savo partnerio nuotaikoje ar elgsenoje. Nors jie ir nėra jautrūs ar emocingi, toks įžvalgumas padeda šio tipo žmonėms lengviau atpažinti savo partnerių poreikius ir troškimus.

Komentarai