ESTP karjera

ESTP tipo žmonės turi ilgą ir spalvingą potencialių karjeros krypčių sąrašą. Jie greitai priima sprendimus, net ir sudėtingose situacijose; dėl to ESTP yra nepakeičiami srityse, kuriose reikia mokėti improvizuoti – pavyzdžiui, greitosios pagalbos, karinių pajėgų ar teisėsaugos srityse. Be to, ESTP tipo žmonės paprastai būna labai malonūs ir populiarūs individai, išsiskiriantys puikiais bendravimo įgūdžiais – šie bruožai jiems suteikia didelį pranašumą bet kokiame darbe.

ESTP karjera

ESTP paprastai yra gana nekantrūs, dėl to vargu ar jiems patiks karjeros kryptys, kuriose reikia daug kruopštumo ar gebėjimo susidoroti su rutiniškomis užduotimis. Kita vertus, ESTP tipo žmonės išsiskiria savo pastabumu ir praktiškumu – šios savybės gali būti itin vertingos tam tikrose srityse, pavyzdžiui, pardavimuose ar vadyboje. Smalsus ir energingas ESTP būdas greičiausiai stums šiuos žmones link aktyvesnių, o ne ramių ir analitinių darbų. Sunku įsivaizduoti ESTP tipo žmogų savo noru pasirenkant saugų, tačiau nuobodų darbą, jei yra galimybė išbandyti ne tokią stabilią, bet kur kas įdomesnę sritį.

ESTP asmenybės nemėgsta varžančių taisyklių ar griežtos darbo aplinkos – jie yra kur kas labiau linkę pasikliauti savo instinktais, o ne laukti nurodymų “iš viršaus”. Toks bruožas kartais ESTP įvelia į konfliktus su viršininkais, tačiau tuo pačiu gali labai jiems padėti kopiant karjeros laiptais. ESTP niekada nepraleis geros progos, net jei toks žingsnis būtų gana rizikingas – vis dėlto, šio tipo žmonės dažniausiai lieka laimėtojais. Dėl tokių savo būdo bruožų ESTP gali būti puikiais konsultantais, derybininkais ar teisininkais. Jų drąsa ir vaizduotė yra dideli pliusai bet kokioje aplinkoje.

Galiausiai, ESTP tipo žmonės gali būti puikiais atletais. Jie dievina konkurenciją ir yra labai energingi – tokios savybės labai praverčia sporto srityje.

Komentarai