ESTJ kaip tėvai

Tikėtina, kad ESTJ tipo tėvai bus griežti, atsidavę ir labai tradiciški. ESTJ ne veltui yra laikomi pavyzdingais piliečiais ir šeimos vertybių saugotojais – šios idėjos jiems yra labai svarbios. Dėl to tokio tipo tėvai greičiausiai netoleruos nepagarbos ir dės daug pastangų, kad užtikrintų, jog jų vaikas mokėtų tinkamai elgtis tiek namuose, tiek viešoje vietoje.

ESTJ tėvai

Šio tipo tėvams puikiai sekasi praktiniai dalykai – pavyzdžiui, pinigų valdymas ar namų ruoša. Jie labai džiaugsis sukūrę saugią ir stabilią aplinką savo vaikams bei visada stengsis ginti juos nuo pavojų. Tačiau ESTJ tėvai reikalaus, kad ir jų vaikai atliktų savo pareigas.

ESTJ tipo tėvai dažniausiai yra tiesmuki, atviri ir labai žemiški. Jie stengsis šias vertybes įskiepyti ir savo vaikams, tikėdamiesi, jog užaugę jie bus stiprios valios, atsakingi ir pagarbos verti individai. ESTJ tipo žmonių nelankstumas ir tiesmukumas gali sukelti problemų bandant užmegzti tvirtą emocinį ryšį su vaikais, ypač paauglystės amžiuje – tačiau tikėtina, kad net ir pats maištingiausias vaikas galiausiai supras ir įvertins ESTJ tipo tėvų atsidavimą ir sunkų darbą.

Komentarai