ESTJ romantiniai santykiai

Tik nedaugelis dalykų yra tokie aiškūs ir stabilūs kaip ESTJ žmonių santykiai. Šio tipo žmonės yra labai patikimi ir tai atsispindi jų bendravime su partneriais – jei jau ESTJ kažkam įsipareigoja, jie labai stengsis, kad santykiai būtų tvirti ir sklandūs.

Mažai tikėtina, kad ESTJ tipo žmogus bus spontaniškas ar nenuspėjamas. Vis dėlto, ESTJ paprastai trykšta energija ir entuziazmu, pavirstančiais į netikėtus siurprizus ir įdomius užsiėmimus – pavyzdžiui, pasimatymuose su ESTJ tipo žmogumi nepavyks nuobodžiauti, kadangi jie lengvai sugalvos įdomios veiklos.

Šio tipo asmenybės yra labai patikimos ir atsidavusios, galinčios padaryti viską, kad užtikrintų santykių stabilumą. Kita vertus, ESTJ taip pat turi tvirtus principus ir jų valingumas dažnai gali pavirsti aklu užsispyrimu. Toks požiūris yra labai pavojingas romantiniuose santykiuose – didelis pasitikėjimas savimi yra patrauklus, tačiau taip pat gali būti, kad ESTJ žmogaus partnerį (-ę) toks bruožas įskaudins ar bent jau suerzins.

ESTJ romantiniai santykiai

Labai tikėtina, kad ESTJ tipo žmogus skatins savo partnerį (-ę) dalyvauti įvairiuose socialiniuose renginiuose. Kaip jau minėta, šis tipas nėra itin spontaniškas – ESTJ greičiausiai rinksis vietas, užsiėmimus ir žmones, kuriuos gerai pažįsta. Pavyzdžiui, ESTJ paprastai mėgsta šeimos šventes, vakarus su kolegomis, bendruomenės susirinkimus ir t.t.

Kalbant apie seksualinius santykius, ESTJ tipo žmonės greičiausiai teiks pirmenybę fizinei, o ne dvasinei intymumo pusei. ESTJ yra labai energingi ir atsidavę, tačiau jie taip pat vertina aiškias struktūras ir tradicijas – tikėtina, kad ESTJ sieks tradicinių vaidmenų ir nuspėjamumo savo intymioje aplinkoje.

Iš ESTJ tipo partnerio nereikėtų tikėtis jausmingumo proveržių ar daug emocinės paramos – tai nėra stiprioji ESTJ pusė. Šis bruožas gali sukelti problemų, jei kitas partneris priklauso emocionalaus intelekto tipui – ESTJ tipo žmogui bus sudėtinga suprasti, ką jų antroji pusė jaučia ar ko tikisi iš jų. ESTJ nori būti vertinami ir gerbiami savo parnerių, tačiau šis poreikis yra labiau racionalus negu emocinis – pavyzdžiui, ESTJ tipo žmogui būtų maloniau išgirsti, kad partneris vertina jų patarimus ir palaikymą, o ne sulaukti padidėjusio jausmingumo ir dėmesio.

Galiausiai, ESTJ tipo žmonės yra labai tiesmuki ir atviri su savo partneriais. Šis tipas lengvai išreiškia savo pasitenkinimą, kai santykiai einasi sklandžiai. Ir atvirkščiai, jei santykiams iškyla grėsmė, ESTJ imasi spręsti problemą užuot jos vengę. Šio tipo žmonės geba išlikti ramūs įtemptose situacijose, net jei jos liečia pačius artimiausius žmones – dauguma kitų asmenybės tipų teigiamai įvertins tokį šaltakraujiškumą.

Komentarai