ESTJ kaip draugai

ESTJ tipo asmenybės dažniausiai save apsupa žmonėmis, turinčiais panašias vertybes bei jaučiančiais tokią pačią pagarbą tradicijoms ir visuomeniniams ryšiams. ESTJ mėgsta bendrauti ir susirasti naujų draugų, tačiau jiems yra sunku priimti itin skirtingas nuomones ar išlikti kantriems besiklausant argumentų, kuriems nepritaria – dėl to labiausiai tikėtina, jog artimiausi ESTJ draugai priklausys tai pačiai Sergėtojų grupei.

ESTJ draugai

ESTJ paprastai yra lengvai bendraujantys ir entuziastingi draugai. Jų ištikimybe nepavyks sudvejoti, nors šeima ir asmeniniai principai ESTJ visada liks pirmoje vietoje. Tikėtina, kad šio tipo žmonės bus aktyvūs ar netgi dominuojantys bei skatins draugus dalyvauti įvairiuose užsiėmimuose. Pavyzdžiui, ESTJ paprastai mėgsta sportą ir fizinį aktyvumą – jie greičiausiai prie tokios veiklos ragins prisijungti ir savo draugus.

ESTJ turėtų stengtis išklausyti kitų žmonių argumentus ir suprasti jų požiūrį prieš padarydami išvadas. Šio tipo žmonės paprastai turi tvirtą nuomonę ir gali būti labai užsispyrę – tačiau yra labai naudinga turėti bent vieną draugą, kurio nuomonė dažnai kertasi su jūsiške. ESTJ asmenybės neturėtų vengti bendravimo su žmonėmis, kurie kitaip žiūri į jiems svarbius dalykus.

Nepaisant šių silpnybių, ESTJ tipo draugai dažniausiai yra itin aktyvūs, patikimi ir linksmi. ESTJ gal ir nebus vakarėlio siela, tačiau jų kompanijoje bus labai sunku imti nuobodžiauti – nebent visiškai nepavyktų rasti bendros kalbos.

Komentarai