A scene showing a person with the Organizatoriai (ESTJ) personality type

Organizatoriai

ESTJ-A / ESTJ-T

Karjera

Organizatorių (ESTJ) karjeros keliai dažnai tokie pat itin aiškūs ir tiesūs, kaip ir jie patys. Nors šie žmonės gali rinktis iš įvairiausių krypčių, jie beveik visada galiausiai atsiduria ten, kur randa galimybę realizuoti savo potraukį organizavimui, struktūrai ir vykdymui. Taip pat Organizatoriai labai gerbia tradicijas, stabilumą ir saugumą, o šios savybės padeda žengti tiesiu keliu į dar didesnę atsakomybę ir patikimumą.

Organizatorių (ESTJ) asmenybės tipas

Organizatoriai yra labai ištikimi ir stengiasi kuo ilgiau dirbti vienam darbdaviui. Pagarba pripažintoms institucijoms dažnai nuveda juos į tradicines, aiškiai apibrėžtas organizacijas. Pavyzdžiui, teisėsauga, kariuomenė, medicinos įstaigos ir teisinės kontoros tikrai įvertins daugiametę Organizatorių tarnybą.

Organizatoriai dažniausiai puikiai susidoroja su pareigomis ir jas vykdo pavydėtinai nuosekliai, taip kone neišvengiamai pelnydami vieną paaukštinimą po kito.

Organizatoriai yra tarsi pavyzdinio piliečio modelis, ir jie stengiasi atitikti šį idealą per visą savo karjerą. Taip pat šio asmenybės tipo žmonės turi daug lyderiams reikalingų savybių, ir tai dažnai įvertinama bet kurioje jų pasirinktoje srityje. Organizatoriams iš tiesų labai patinka burti komandą ir jie aiškiai išreiškia savo principus, vertybes ir lūkesčius, tad dažnai būna itin efektyvūs vadovai.

Šie stiprūs lyderiai nepakenčia neorganizuotumo, neišmanymo, tingumo ir ypač nesąžiningumo. Jei jų vertybių nepaisoma, Organizatoriai nedvejodami parodo, kad tam nepritaria. Tačiau jei visi laikosi taisyklių, Organizatoriai dirba neįtikėtinai veiksmingai. Jie mėgsta veikti struktūriškai ir tiksliai atlieka daugybę darbų, užbaigdami juos laiku ir neviršydami biudžeto. Šio asmenybės tipo žmonės iš prigimties yra puikūs auditoriai, finansų pareigūnai ir verslo administratoriai – jiems tinka bet kurios panašaus pobūdžio pareigos.

Sunkaus darbo vertė

Sunkus darbas ir savimotyvacija – stiprūs Organizatorių principai, tad jie taip pat gali būti puikūs pardavėjai ar vadybininkai. Organizatoriai dirba iki galo, kol darbas užbaigiamas – nesvarbu, ar jis didelis, ar mažas. Jie geba išspręsti problemas taip, kad klientas nė nepastebi, kada tai įvyko. Tokių savybių derinys padeda Organizatoriams tvirtai žengti karjeros keliu, kad ir koks jis bebūtų. Šio asmenybės tipo žmonėms yra labai svarbu, kad jie jaustųsi ne tik galintys save realizuoti, bet iš tiesų realizuojantys.

06