ESTJ karjera

Tipinių ESTJ karjeros krypčių sąrašas yra gana aiškiai apibrėžtas, kaip ir ESTJ asmenybės bruožai. Šio tipo žmonės gali būti gana lankstūs ir universalūs, tačiau jie išsiskiria keletu savybių, kurios juos stumia tam tikrų veiklos sričių link.

ESTJ karjera

Pirmiausia, pagrindinis ESTJ asmenybės bruožas yra pagarba tradicijoms, stabilumui ir tvarkai. Šio tipo žmonės yra labai ištikimi ir patikimi – jie padarys viską, kad gerai atliktų savo pareigas. Dėl šios priežasties daug ESTJ galima rasti tradicinėse visuomenės institucijose – teisėsaugoje, valstybės tarnyboje, karinėse pajėgose ar mokymo institucijose. ESTJ tipo žmonės ne veltui dažnai yra vadinami pavyzdingais piliečiais – jie visose situacijose stengiasi išlaikyti tokį įvaizdį.

Antra, ESTJ tipo žmonės paprastai turi gerus vadovavimo įgūdžius ir mėgsta organizuoti veiklą. Jų vidiniai principai ir vertybės yra labai ryškiai matomos; be to, ESTJ negali pakęsti chaoso – šie bruožai padaro juos bauginančiais, tačiau labai efektyviais vadovais. ESTJ asmenybės taip pat puikiai geba įvesti naujas taisykles ar užtikrinti senųjų laikymąsi. Jie yra nepaprastai kruopštūs ir gali tapti puikiais verslo administratoriais, finansų valdytojais ar auditoriais.

Galiausiai, šio tipo žmonės yra gerbiami už gebėjimą kantriai ir sunkiai dirbti, atvirumą ir entuziazmą. ESTJ nesiskųsdami dirbs prie savo projektų iki pat galo, kad ir kaip sunku tai būtų. Šios savybės dažniausiai leidžia šio tipo žmonėms pasiekti įspūdingų aukštumų profesinėje srityje.

Komentarai