ESFP romantiniai santykiai

Tik nedaugelis dalykų yra tokie nenuspėjami ir kunkuliuojantys energija kaip romantiniai santykiai su ESFP tipo asmenybe. Šio tipo žmonės gyvena tik dabartimi ir stengiasi iš kiekvienos akimirkos išgauti viską, ką galima. Pavyzdžiui, labai tikėtina, kad pirmųjų pasimatymų metu ESFP tipo žmogus tiesiog mėgausis buvimu kartu, net negalvodamas apie tolimesnius žingsnius ar ateities planus.

Tai tuo pačiu yra ir geriausias, ir blogiausias ESFP tipo žmonių bruožas. Pasimatymai su šio tipo žmogumi ar tiesiog buvimas šalia jo yra nepamirštama patirtis. Jie niekada nepritrūks originalių idėjų, pokalbių temų ir įdomių užsiėmimų, nuoširdžiai mėgaudamiesi kiekviena praleista akimirka kartu ir negalvodamami apie praeitį ar ateitį. Tačiau ši savybė greitai virsta silpnybe, kai reikia baigti linksmintis ir pradėti galvoti apie rimtus dalykus – ilgalaikius planus, įsipareigojimus, ar svarbius sprendimus.

ESFP romantiniai santykiai

ESFP tipo žmonės nemėgsta nelanksčių įsipareigojimų. Jie juos peržvelgia ir atnaujina kone kasdien, kas lemia, jog ir ESFP noras toliau vystyti santykius gali labai greitai pasikeisti. Net jei ESFP tipo partneriai šiandien yra nepaprastai atsidavę, tai dar nereiškia, kad jie rytoj nedvejos santykių tvirtumu. Žinoma, toks elgesys yra ryškiausiai pastebimas nesubrendusiuose ESFP, tačiau ši savybė yra daugiau ar mažiau būdinga visiems šio tipo atstovams.

Toks polinkis susitelkti ties dabartimi nebūtinai yra silpnybė, nes ESFP savo aistra ir atsidavimu lengvai gali pranokti stabilumą kur kas labiau mėgstančius tipus – tačiau tai padidina tikimybę, kad ESFP vengs pažadų bei įsipareigojimų, norėdami likti nesusaistyti.

ESFP yra labai jautrūs ir negali pakęsti konfliktų – tikėtina, kad jie labai jautriai reaguos į neigiamus komentarus apie savo santykius ar gyvenimo būdą, ypač jei juos sukritikuos jų pačių antroji pusė. Šio tipo žmones žeidžia bet kokia kritika ir jie net nesistengia to slėpti. ESFP emocijos yra tarsi amerikietiški kalneliai – ryte jie gali būti nepaprastai laimingi, o vakare jaustis labai įskaudinti.

Žvelgiant iš seksualinės perspektyvos, ESFP asmenybės paprastai būna labai aistringos, smalsios ir atviros naujoms idėjoms. Šie žmonės labai mėgsta fizinį intymumą ir tai galima nesunkiai pastebėti, ypač jei jų partnerių pomėgiai yra panašūs. ESFP padarys viską, kad jų partneriai jaustųsi devintame danguje – bet to paties tikėsis ir iš jų.

Nepaisant keleto anksčiau minėtų silpnybių, ESFP tipo partneriai greičiausiai bus labai entuziastingi, tiesmuki ir jausmingi. Tikėtina, kad jų santykiai bus paremti paprasta, žemiška meile ir kasdieniais malonumais. Būnant poroje su lengvai bendraujančiais ir atsipalaidavusiais ESFP skųstis energijos ir gaivumo trūkumu tikrai nepavyks.

Komentarai