ESFP karjera

Nors ESFP tipo žmonės dažnai turi “vakarėlių liūtų” reputaciją, jų karjeros kryptys nebūtinai atspindi šį bruožą. ESFP yra itin išradingos ir savarankiškos asmenybės – jiems paprastai gerai sekasi kopti karjeros laiptais.

Pati svarbiausia savybė, kurią turi kiekvienas ESFP tipo žmogus, yra naujovių, įdomybių ir įspūdžių troškimas. ESFP nuolat ieško naujų iššūkių, jaučia malonumą bendraudami su kitais žmonėmis ir visą dėmesį sutelkia į dabartį. Keletas geriausių ESFP karjeros krypčių remiasi tokiais bruožais – pavyzdžiui, renginių vedimas ar organizavimas, fotografija ar pardavimai.

ESFP karjera

ESFP tipo žmonės taip pat lengvai bendrauja ir moka pralinksminti bet kokį žmogų, net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose. Kaip jau buvo minėta, ESFP yra labai išradingi, ir ši savybė ypač ryškiai atsiskleidžia situacijose, kuriose kažkam labai reikia ESFP pagalbos. Kontaktas su kitais žmonėmis yra būtinas šiam asmenybės tipui ir daugelis ESFP karjeros krypčių sukasi apie tai – pavyzdžiui, ESFP tipo žmonės gali būti puikiais patarėjais, socialiniais darbuotojais, asmeniniais treneriais, konsultantais ir t.t. Nemažai ESFP galima rasti ir medicinoje, ypač greitojoje pagalboje – jų jautrumas ir gebėjimas improvizuoti tokiose srityse yra neįkainojami.

ESFP taip pat yra labai spontaniški – būtų sunku rasti kažką, ko jie nemėgtų labiau už griežtai sustyguotą, monotonišką ir taisyklių kupiną darbą. Teorinis rašymas, fiksuotas darbo laikas ar kruopšti informacijos analizė yra tikra kankynė šio tipo žmonėms. Svarbu, kad darbas ESFP duotų pakankamai laisvės, kad jie galėtų nevaržomi atskleisti savo meilę estetikai, originalumui ir naujoms idėjoms – ESFP tipo žmonėms paprastai labai gerai sekasi mados ar interjero dizaine, turizme, kelionių organizavime ir pan.

Komentarai