ESFP kaip draugai

ESFP tipo žmonės dažniausiai turi labai daug draugų – atsispirti jų entuziazmui ir optimizmui yra beveik neįmanoma. Kaip jau minėta kitose skiltyse, ESFP visą dėmesį skiria dabarčiai, visada pamatydami ką nors neįprasto ar pasiūlydami įdomų užsiėmimą. Tai toli gražu nereiškia, kad jų santykiai su draugais yra paviršutiniški ir paremti tik malonumais – ESFP tipo asmenybes nuoširdžiai domina kiti žmonės, tačiau jie tvirtai tiki, kad nėra prasmės gyventi, jei negali iš tiesų pajusti, jog esi gyvas.

Kita vertus, puiki visų pojūčių kontrolė, kuria pasižymi visi ESFP tipo žmonės, taip pat gali juos stumtelėti ir rizikingų veiklų link – pavyzdžiui, lošimo, alkoholio ar pernelyg laisvo elgesio. Dėl to yra labai svarbu, kad ESFP turėtų daug įvairių draugų, neapsiribodami vien tik į dabartį ir žemiškus malonumus susitelkusiais žmonėmis.

ESFP draugai

ESFP tipo žmonės yra lengvai bendraujantys ir labai retai susiduria su sunkumais užmegzdami naujas pažintis. Jie yra tiesmuki, dažnai netgi per daug, tačiau jų žavesys ir charizma gali nuginkluoti bet ką. ESFP puikiai moka linksmintis ir mielai savo džiaugsmu dalinasi su draugais, jei tik pastarieji nori atsilyginti tuo pačiu.

Tikėtina, kad ESFP vengs abstrakčių diskusijų temų ar svarstymų apie ateitį ar idealus – dėl to gali būti, kad jiems bus sunkoka perprasti Analitikų ar Diplomatų tipų grupėms priklausančius draugus. Nepaisant to, ESFP greičiausiai vis tiek suras kažkokį dalyką, kuris juos vienytų.

Komentarai