A scene showing a person with the Pramogininkai (ESFP) personality type

Pramogininkai

ESFP-A / ESFP-T

Stiprybės ir silpnybės

Pramogininkų (ESFP) stiprybės

Pramogininkų (ESFP) asmenybės tipas
 • Drąsūs – Pramogininkų negąsdina rizika. Norėdami patirti viską, ką galima patirti, šio asmenybės tipo žmonės nebijo nerti į nežinomybę, kai niekas kitas nenori to daryti.
 • Originalūs – tradicijos ir lūkesčiai Pramogininkams yra antraeilis dalykas, jei apskritai rūpi. Šios asmenybės mėgsta eksperimentuoti ir visada randa naujų būdų išsiskirti iš minios.
 • Turintys estetiškumo pojūtį ir mokantys patraukti dėmesį – Pramogininkai neapsiriboja vien aprangos pokyčiais. Tiek jų kalba, tiek veiksmai yra meniški ir kūrybiški. Kiekviena diena Pramogininkams yra tarsi vaidinimas ir jie labai mėgsta kurti šou.
 • Praktiški – Pramogininkai turi jausti ir patirti juos supantį pasaulį. Jiems labiau patinka matyti ir daryti, nei leistis į nesibaigiančius apmąstymus.
 • Pastabūs – visiškai susitelkę į šią akimirką ir veiksmą Pramogininkai iš prigimties moka pastebėti tikrus, apčiuopiamus dalykus ir pokyčius.
 • Turintys puikius bendravimo įgūdžius – Pramogininkams labiau patinka skirti dėmesį žmonėms nei daiktams. Jie šnekūs, šmaikštūs ir beveik niekada nepritrūksta temų pokalbiams. Laimę ir pasitenkinimą Pramogininkai patiria leisdami laiką su žmonėmis, su kuriais jiems gera būti.

Pramogininkų (ESFP) silpnybės

Pramogininkų (ESFP) asmenybės tipas
 • Jautrūs – Pramogininkai yra labai emocingi ir jei kas nors juos sukritikuoja, jie gali pasijusti tarsi užspeisti į kampą ir kai kada nesusivaldyti. Tai yra kone didžiausia Pramogininkų silpnybė, nes dėl jos labai sunku su jais kalbėti apie kitas jų silpnybes.
 • Nemėgstantys konfliktuoti – Pramogininkai yra linkę vengti bet kokių konfliktų. Jie mieliau pasakys, ką kitas žmogus nori išgirsti, kad tik kuo greičiau išsisuktų iš tokios situacijos ir galėtų pereiti prie smagesnių dalykų.
 • Lengvai pasiduodantys nuoboduliui – jei jų nuolat kas nors nežavės, Pramogininkai ras, kaip patiems susikurti įdomybių. Rizikingas elgesys, nuolaidžiavimas sau ir mėgavimasis akimirka nekuriant ilgalaikių planų – visa tai per dažnai suvilioja Pramogininkus.
 • Vengiantys planavimo – iš tiesų Pramogininkai retai kuria detalius ateities planus. Jie mieliau leidžia viskam klostytis savaime, užuot kruopščiai apgalvoję žingsnius ir įvairias galimas pasekmes. Šio asmenybės tipo žmonių nuomone, viskas bet kada gali pasikeisti – net dalykai, kuriuos kiti dažniausiai bando planuoti.
 • Sunkiai susikaupiantys – visa, kam reikia skirti daug laiko ir sutelkto dėmesio, Pramogininkams kelia ypač didelių sunkumų. Gilūs ir nekintami akademiniai dalykai, kaip antai klasikinė literatūra, jiems paprastai yra nuobodūs ir sekasi kur kas sunkiau nei dinamiški, pavyzdžiui, psichologija. Kasdienio džiaugsmo beieškantiems Pramogininkams svarbu nepamiršti ir varginančių dalykų, kuriuos reikia padaryti.
02