ESFJ kaip tėvai

ESFJ tipo tėvai dažniausiai yra labai šilti, atsidavę ir jausmingi. Žmonės, turintys šį asmenybės tipą, paprastai yra jautrūs, tačiau tuo pačiu ir tvirti bei gana konservatyvūs. Šios savybės atsispindi ir jų šeimyniniame gyvenime – tikėtina, kad ESFJ tipo tėvai stengsis palaikyti ir ginti savo vaikus, bet tuo pačiu ir iš jų tikėsis pagarbos savo autoritetui.

ESFJ tėvai

Šio tipo žmonės harmoniją ir stabilumą vertina labiau už viską – dėl to jie visada stengsis, kad jų vaikai jaustųsi saugūs ir laimingi. Kita vertus, ESFJ tėvai gali būti ir per daug rūpestingi, gindami savo vaiką nepriklausomai nuo to, ar jis pasielgė gerai ar blogai. Tokia savybė gali sukelti nemažai sunkumų, nes vaikai paprastai yra labai įžvalgūs ir nevengia pasinaudoti tėvų silpnybėmis.

Kaip itin jautrūs ir šilti žmonės, ESFJ tipo tėvai negali pakęsti konfliktų ir įtampos, stengdamiesi vengti tokių situacijų. Dėl to yra tikėtina, kad šį asmenybės tipą turintys tėvai naudos kitus metodus auklėdami savo vaikus – pavyzdžiui, taikydami netiesioginį spaudimą ar švelniai jais manipuliuodami.

Komentarai