ESFJ karjera

ESFJ tipo žmonių pasirenkamos karjeros kryptys paprastai atspindi pagrindines jų asmenybės tipo savybes: praktiškumą, altruistiškumą ir pomėgį bendrauti.

ESFJ yra labai tvarkingi, patikimi ir praktiški individai. Jie mėgsta dirbti stabilioje ir nuspėjamoje aplinkoje bei nevengia monotoniškų ar rutiniškų užduočių. Keletas geriausių ESFJ karjeros krypčių remiasi šiais bruožais – pavyzdžiui, šio tipo žmonės gali būti puikiais administratoriais ar buhalteriais.

ESFJ karjera

ESFJ tipo žmonės puikiai jaučiasi socialinėse situacijose. Jie puikiai moka išklausyti ir mėgsta dirbti komandoje – juos traukia darbai, kuriuose reikia bent šiek tiek asmeninio ir emocinio ryšio. Nenuostabu, kad vienos tinkamiausių ESFJ tipo karjeros krypčių yra pedagogika, medicina, psichologija ar socialinis darbas.

Galiausiai, yra labai svarbu paminėti savybę, kurią daugelis kitų asmenybės tipų paprastai laiko silpnybe – tačiau būtent ji dažniausiai stumia ESFJ žmonių karjeras į priekį labiau nei kas kitas. Šio tipo žmonėms yra labai svarbu žinoti, jog jie kažkam padėjo. ESFJ nesijaus patenkinti pareigose, nesuteikiančiose jiems progos išvysti konkrečius savo darbo rezultatus. Šis bruožas ypač praverčia darbuose, susijusiuose su religija, psichologija ar aptarnavimo sfera.

Komentarai