ESFJ kaip draugai

ESFJ asmenybės tipą turintys draugai paprastai būna labai ištikimi ir mielai praleidžia daug laiko su jiems svarbiais žmonėmis. ESFJ yra šilti, bendraujantys ir tradiciški individai, vertinantys stiprius tarpasmeninius ryšius ir siekiantys užtikrinti, kad jų draugai būtų laimingi. Dėl šių priežasčių ESFJ asmenybės dažniausiai negali skųstis populiarumo trūkumu, kad ir kur bebūtų.

ESFJ mielai rūpinasi savo draugais, tačiau to paties tikisi ir iš jų. Šio tipo žmonės nemėgsta kritikos, ypač iš jiems artimų žmonių – tikėtina, kad jie jausis nesuprasti ir įskaudinti. ESFJ tipo žmonės neturėtų skubėti nurašyti kitokių pažiūrų ar įsitikinimų – gyvenimas savo susikurtame burbule dažniausiai užkerta kelią asmeniniam tobulėjimui.

ESFJ draugai

ESFJ tipo žmonių jautrumas leidžia jiems nesunkiai atpažinti, kas džiugina ir įkvepia jų draugus – toks žinojimas gali būti panaudotas tiek geriems (skatinant ir motyvuojant kitus), tiek blogiems (manipuliacijai ir valdymui) tikslams. ESFJ žmonių atsidavimas taip pat turi dvi puses – ESTJ dažnai gins savo draugus, net kai jie yra neteisūs.

ESFJ tipo draugų šiluma ir noras stengtis dėl tarpasmeninių santykių lemia, kad su jais niekada nėra nuobodu. Vargu ar ESFJ ryšis pasiūlyti ką nors itin neįprasto ar nebandys atkalbėti draugo, jei pastarasis sugalvos radikaliai pakeisti gyvenimo būdą – tačiau ESFJ patikimumu ir ištikimybe niekada nepavyks sudvejoti.

Komentarai