ENTP kaip tėvai

Tikėtina, kad ENTP asmenybės tipą turintys tėvai bus labai atsipalaidavę, netradiciniai ir kupini entuziazmo. ENTP patys nemėgsta būti varžomi taisyklių ir dėl to jie vargu ar kurs griežtą ir atidžiai kontroliuojamą aplinką savo vaikams – jie daug mieliau skatins savo vaikus galvoti savarankiškai ir drąsiai reikšti savo nuomonę, tiek šeimos aplinkoje, tiek ir už jos ribų.

ENTP tėvai

ENTP tipo žmonės nelabai supranta ar vertina jausmus ir emocijas – jie stengsis mokyti savo vaikus likti nešališkais ir šaltakraujais visose gyvenimo situacijose. Tačiau tai taip pat reiškia, jog ENTP tipo tėvams bus sunku reaguoti į savo vaikų emocines reikmes ar rasti bendrą kalbą su itin jautriais vaikais. Šioje srityje jiems gali prireikti partnerio pagalbos.

Labai tikėtina, jog tėvystė padarys didelę įtaką ENTP tipo žmonėms. Jie bus priversti skirti daugiau dėmesio savo silpnybėms, pavyzdžiui, užgniauždami savo polinkį bereikalingai rizikuoti ar visiškai pasinerti į intelektualius darbus. Nors šio tipo tėvai mėgsta šokinėti nuo vieno projekto prie kito, į tėvystę jie žiūri labai rimtai ir padarys viską, kad jų vaikai užaugtų protingais, nepriklausomais ir drąsiais žmonėmis.

Komentarai