ENTP romantiniai santykiai

ENTP asmenybės tipo žmonės paprastai yra labai spontaniški ir ieško partnerio, kuris šią savybę papildytų – idealūs ENTP santykiai sukasi apie naujų potyrių ieškojimą kartu. Tai reiškia, jog ENTP tipo žmogaus partneris turėtų būti gana smalsus ir pasižymėti panašia mąstysena – vargu, ar ENTP tipo žmogus kada nors nustos ieškoti naujų įspūdžių. ENTP dažnai mėgsta ištyrinėti potencialių partnerių komforto zonas dar pačioje santykių pradžioje – pavyzdžiui, pirmųjų pasimatymų metu. Toks ENTP entuziazmas gali būti labai naudinga savybė, stiprinanti ir gilinanti jų santykius.

ENTP tipo žmonės nuolat meta iššūkius tiek sau, tiek kitiems, visada ieškodami naujų idėjų ir būdų, kaip patobulinti savo pasaulio suvokimą. Tai atsispindi ir jų romantiniuose santykiuose – net ir vos pradėję ieškoti potencialaus partnerio, ENTP žmonės jau gali galvoti, kaip augs ir kurs bendrą ateitį su tuo žmogumi.

ENTP romantiniai santykiai

Toks nepaliaujamas augimo siekimas kartais gali būti sunkiai pakeliamas, tačiau jis taip pat ir stiprina ENTP santykius – šio tipo asmenybės nuolat bandys nustebinti savo partnerį, ieškodami vis naujų bendrų taškų ir būdų pagerinti savo santykius. Susitikinėti ar gyventi su ENTP tipo žmogumi niekada nebus nuobodu – toks intensyvumas kai kuriuos asmenybės tipus gali šiek tiek varginti, tačiau jei to nenutiks ar ENTP antroji pusė galės tai pakęsti, santykių liepsna niekada neišblės.

ENTP entuziazmas ir išradingumas itin ryškiai atsiskleidžia intymiuose santykiuose. ENTP tipo žmonės yra labai smalsūs ir atviri naujoms idėjoms – jie dažnai skatins savo partnerius išbandyti įvairias naujoves ir mėgautis vienas kitu nenusibrėžiant jokių ribų. Dėl tokių savybių, ENTP tipo žmonės dažnai tampa dar patrauklesni, kai jų santykiai pasiekia šią stadiją. Kita vertus, mažai tikėtina, kad šio tipo žmonės žvelgs į intymumą iš emocinės pusės – jiems tai bus labiau fizinis negu dvasinis užsiėmimas.

ENTP tipo žmonės instinktyviai žino, kaip nukreipti savo norą viską tobulinti ir entuziazmą į santykių gerinimą. Tačiau ENTP taip pat turėtų nepamiršti kartais pagalvoti ir apie savo partnerio jausmus, užuot susitelkus tik ties įdomybių paieška. Nors toks energingumas dažniausiai yra teigiama savybė, niekada nesibaigianti naujų idėjų paieška gali suerzinti net ir kantriausią antrąją pusę.

Komentarai