ENTP kaip draugai

Jokių kitų tipų draugai nėra tokie sąmojingi ir kandūs kaip ENTP. Šio tipo žmonės dievina diskusijas ir gali praleisti visą vakarą gindami idėją, kuria netgi patys netiki. Jei tik jų draugai sugebės sugalvoti pakankamai racionalių argumentų, kad apgintų savo nuomonę nuo ENTP, tai šio tipo žmogus laikys draugystės įsikūnijimu.

ENTP draugai

Kita vertus, reikia pabrėžti, kad ENTP tipo žmonės pernelyg nesuasmenina tokių pokalbių – jie ginčijasi vardan paties ginčo, dėl intelektualinės stimuliacijos, o ne dėl siekio įrodyti, kad yra kažkuo pranašesni. ENTP tipo žmonės moka atsipalaiduoti ir linksmintis, nors dėl anksčiau minėtų priežasčių jų linksmybių apibrėžimas gali būti gana keistas – pavyzdžiui, šio tipo individui visai patiktų praleisti vakarą su draugais bei buteliu vyno, diskutuojant apie tai, ar egzistuoja nežemiška gyvybė ar kaip būtų galima išspręsti ekonominę krizę Europoje. Daugeliui kitų charakterio tipų (ypač emocionalaus intelekto ir pastabios prigimties tipams) toks vakaras būtų košmaro įsikūnijimas.

ENTP tipo draugai nėra itin jautrūs ar užjaučiantys, tačiau jie turi išties puikią intuiciją. Šio tipo žmonės ne veltui yra laikomi racionaliais ir šaltakraujiškais – jie gali būti išties nuoširdūs ir draugiški, tačiau nereikėtų tikėtis, kad ENTP tipo draugas žinos, kaip ir kada kitam pasiūlyti savo užuojautą. ENTP kur kas greičiau ir mieliau ras geriausią išeitį iš kone neišsprendžiamos situacijos – tuo tarpu emocijas ir jausmus jie bus linkę užgniaužti.

ENTP gali laisvai bendrauti su draugais ir pažįstamais, priklausančiais kitiems charakterio tipams, ypač jei jie nebijo išreikšti savo nuomonės ir kalbėti apie įdomias idėjas. kita vertus, mažai tikėtina, jog ENTP tipo žmogus bandys pastatyti save į kito poziciją, stengdamasis suvokti, kaip kitas žmogus mato pasaulį – ypač jei jis labai skiriasi nuo ENTP.

Komentarai