ENTJ kaip tėvai

ENTJ paprastai būna valdingi, griežti ir atsakingi tėvai. Šio tipo žmonės nemėgsta kompromisų ir dievina iššūkius, dažnai sau išsikeldami itin aukštus reikalavimus. Šie bruožai atsispindi ir ENTJ auklėjimo stiliuje – tokie tėvai bet kokia kaina stengsis užtikrinti, kad jų vaikai būtų protingi, sėkmingi ir nepriklausomi.

ENTJ tėvai

Mažai tikėtina, kad šio tipo tėvai stengsis savo vaikams perduoti savo vertybes ar principus – jiems kur kas svarbesni bus racionalumas bei nepriklausoma mąstysena. Vis dėlto, ENTJ tipo tėvai netoleruos savo viršenybės negerbimo ir savo vaikams aiškiai pasakys, kokios yra leistino elgesio ribos. ENTJ tėvai greičiausiai skatins savo vaikus nebijoti reikšti ir ginti savo nuomonę, tačiau kartu ir reikalaus, jog kiekvienas vaikas žinotų savo pareigas.

ENTJ tipo tėvai paprastai susiduria su pora rimtų problemų auklėdami savo vaikus. Visų pirma, tai yra sąlyginis nejautrumas – ENTJ nemato prasmės vargintis su neracionaliais dalykais – kas gali sukelti problemų bendraujant su vaikais emociniame lygmenyje. Antra, ENTJ tipo tėvai gali prarasti ryšį su savo vaiku jam pasiekus paauglystės laikotarpį, kadangi kone visi paaugliai yra linkę maištauti ir nepaklusti tėvų valdžiai. Dėl to šio tipo tėvai vaikui augant turėtų stengtis tapti vis lankstesni, dažniau leisdami vaikui pačiam nuspręsti, ko jis iš tiesų nori.

Komentarai