ENTJ romantiniai santykiai

ENTJ tipo žmonės paprastai būna energingi ir entuziazmo kupini partneriai, labai rimtai žiūrintys į savo įsipareigojimus. Kaip ir kitose sferose, santykiuose ENTJ taip pat siekia dominuojančios pozicijos – tai nėra blogas dalykas, nes ENTJ tuo pačiu yra linkę ant savo pečių užsikrauti ir atitinkamą atsakomybės dalį. Šio tipo žmonės yra kūrybingi ir išradingi, kas atsispindi ir jų pasimatymuose bei ilgalaikiuose santykiuose. Vis dėlto, reikėtų pabrėžti ir tai, kad ENTJ tipo žmonės gali dažnai savęs klausinėti, ar jų santykiai neina į akligatvį – jei jų protas su tuo sutiks, tikėtina, kad ENTJ viską baigs ir net nežvilgtelės atgal.

ENTJ tipo žmonėms paprastai ne itin sekasi nuspėti savo partnerio emocinę būseną. Šio tipo žmonės turėtų skirti daugiau dėmesio šių įgūdžių tobulinimui, kadangi jų nejautrumas ir polinkis dominuoti gali lengvai sugriauti jų santykius, ypač pačioje jų pradžioje.

ENTJ romantiniai santykiai

Žvelgiant iš intymumo perspektyvos, ENTJ yra energingi, entuziastingi ir itin lakios vaizduotės partneriai. Tikėtina, jog šio tipo žmonės skatins savo partnerį eksperimentuoti ir drąsiai išbandyti naujus dalykus, nuolat ieškodami įdomesnių būdų išreikšti savo meilę ir prisirišimą. kita vertus, yra tikėtina, kad ENTJ taip pat sieks struktūros ir tam tikro nuspėjamumo savo seksualiniame gyvenime.

ENTJ tipo žmonės paprastai nepasižymi perdėtu lipšnumu ar nepakankamu pasitikėjimu savimi – dėl to jie retai turi sunkumų sužavėdami potencialius partnerius. Vis dėlto, reikėtų nepamiršti, kad daugeliui kitų tipų (ypač turinčių Emocionalumo (F) bruožą) reikia daug pagalbos ir palaikymo – jei ENTJ net nesistengs patenkinti partnerio emocinių poreikių, jie abu gali likti nesuprasti ir įskaudinti.

Šio tipo žmonės nebijo kritikos, išklausydami pastabas ir padarydami atitinkamas išvadas. Kita vertus, būtent dėl to ENTJ gali nesunkiai įskaudinti savo partnerius – pastaba, dėl kurios ENTJ net nemirktelėtų, gali stipriai įskaudinti kito asmenybės tipo žmogų.

Apibendrinant, galima drąsiai teigti, jog ENTJ įneša daug teigiamų dalykų į savo santykius – jie yra labai patikimi, perspektyvūs, atsidavę ir siekiantys nuolatinio tobulėjimo. Be to, jie nebijos perimti vairą dar pačioje santykių pradžioje ir gins savo partnerį nuo skaudžios gyvenimo realybės. Tačiau kiekviena lazda turi dvi puses – ENTJ taip pat gali būti nejautrūs ir netgi pernelyg valdingi partneriai, šiais trūkumais užgoždami daugelį savo teigiamų savybių. Šio tipo žmonės turėtų sąmoningai pasistengti suprasti tiek savo, tiek partnerio stipriąsias ir silpnąsias puses, ir nebijoti pripažinti, kad ir jiems reikia daug ko išmokti.

Komentarai