ENTJ kaip draugai

ENTJ savo ryšiuose su draugais siekia dviejų dalykų – įkvėpimo ir asmeninio tobulėjimo. Ne taip kaip daugeliui kitų tipų, ENTJ nereikia emocinio palaikymo – tačiau šio tipo žmonės dievina galimybę su draugais pasinerti į gilias ir prasmingas diskusijas. ENTJ puikiai pastebi visas galimybes tobulėti ir mokytis, to siekti paskatindami ir savo draugus.

ENTJ draugai

ENTJ tipo žmonės paprastai skiria daug dėmesio draugysčių užmezgimui. Būti ENTJ draugu ne visada yra paprasta, kadangi jie išsiskiria itin stipria valia ir yra labai išprusę bei linkę ginčytis ir kritikuoti. Ne visi žmonės gali lengvai atlaikyti ENTJ argumentus – dėl to ENTJ asmenybės vertina draugus, kurie sugeba apginti savo nuomonę, net jei toji nuomonė skiriasi nuo ENTJ požiūrio. Be to, ENTJ tipo žmonės nesupranta ir nevertina emocijomis grįstų argumentų – jie yra labai racionalūs individai, pripažįstantys tik logišką ir argumentais paremtą nuomonę.

Be abejo, dėl šios priežasties ENTJ asmenybėms paprastai yra labai sunku paguosti ar kitaip emociškai palaikyti savo draugus. Jausmingumas ir empatija toli gražu nėra šio tipo žmonių stiprybės ir jie vengia bet kokių su tuo susijusių situacijų. ENTJ žmonės kur kas labiau mėgsta mesti loginius iššūkius draugų nuomonėms, kas yra jautrumo priešingybė – ir nedaugelis kitų asmenybės tipų gali pakęsti tokį elgesį. Ypač sunkiai kritiką priima ir greitai įsižeidžia emocionalaus intelekto tipai, dėl to yra mažai tikėtina, kad jie ir ENTJ taps artimais draugais.

Kadangi ENTJ tipo žmonės labiausiai vertina asmeninį augimą ir tobulėjimą, vargu ar jie leisis į draugystes, nesuteiksiančias tam jokių šansų. Šias asmenybes itin traukia intuityvios prigimties tipai, kadangi su jais ENTJ gali nepailsdami kalbėti abstrakčiomis temomis; tuo tarpu pastabios prigimties tipai, būdami daug praktiškesni ir žemiškesni, vargu ar matys prasmę tokiose diskusijose.

Komentarai