ENTJ karjera

Tipines ENTJ tipo žmonių karjeras jungia keletas bruožų, kuriuos nesunkiai pastebi visi, kuriems tenka pabendrauti su ENTJ asmenybe – ryžtingumas, vadovavimo įgūdžiai ir užsispyrimas. Šie bruožai stumia ENTJ tipo žmones link tam tikro tipo darbų, kas šiek tiek riboja jų pasirinkimo laisvę – tačiau ENTJ paprastai tuo nesiskundžia. Šiame straipsnyje aptarsime keletą potencialių ENTJ karjeros krypčių – taip pat būtume dėkingi, jei pasidalintumėte ir savo pačių patirtimi.

ENTJ karjera

Pirmiausia, ENTJ tipo žmonės mėgsta savo idėjas paversti realybe ir tai yra viena svarbiausių jų savybių, kuomet yra kalbama apie profesijos pasirinkimą. ENTJ nuolat mąsto apie ateitį ir išsiskiria dideliu pasitikėjimu savimi, kas yra retai sutinkama kituose tipuose. Dėl šių priežasčių ENTJ tipo žmonės gali tapti puikiais vadovais, verslininkais ar patarėjais – jie turi pakankamai užsispyrimo ir ryžto, kad judėtų į priekį net ir sudėtingose situacijose. ENTJ tipai paprastai visiškai atsiskleidžia būtent tokiuose darbuose.

Antra, šio tipo žmonės turi puikius vadovavimo įgūdžius ir įgimtą meilę išminčiai. Jie labai nemėgsta neefektyvumo, kompetencijos trūkumo ir tingėjimo. Šios savybės lemia, kad ENTJ yra griežti ir reiklūs, tačiau kartu ir itin veiksmingi bei nešališki vadovai. Yra nemažai karjeros krypčių, kuriose tokios savybės yra labai vertinamos – pavyzdžiui, ENTJ tipo žmonės gali būti puikiais advokatais, teisėjais, verslo administratoriais ar universiteto profesoriais.

Galiausiai, ENTJ žmonės paprastai turi puikius bendravimo (ypač žodinio) įgūdžius, mėgsta struktūrą ir tvarką, tačiau negali pakęsti rutinos. Dėl to šio tipo žmonės labiau tinka būti idėjų kūrėjais ar vadovais nei įprastas darbo valandas turinčiais administratoriais. Tipinėse ENTJ karjeros kryptyse lyderystės įgūdžių panaudojimas yra neišvengiamas. Mažai tikėtina, jog tokio tipo žmogus bus laimingas žemose pareigose – nemaža dalis teigiamų ENTJ bruožų visiškai atsiskleidžia tik jiems gavus bent šiek tiek valdžios.

Komentarai