A scene showing a person with the Aktyvistai (ENFP) personality type

Aktyvistai

ENFP-A / ENFP-T

Stiprybės ir silpnybės

Aktyvistų (ENFP) stiprybės

Aktyvistų (ENFP) tipo stiprybės
 • Smalsūs – Aktyvistai bemaž viskame mato grožį ir žavesį. Šie lakios vaizduotės ir plačių pažiūrų žmonės nebijo palikti saugią aplinką ir leistis ieškoti naujų nuotykių ir patirčių.
 • Įžvalgūs – Aktyvistams nėra nesvarbių žmonių ir jie pastebi net menkiausius kitų nuotaikos ar raiškos pokyčius. Šios asmenybės yra labai jautrios kitų jausmams ir poreikiams, o joms būdingas rūpestingumas ir atidumas puikiai dera su šiomis savybėmis.
 • Entuziastingi – jei kas nors pagauna Aktyvistų vaizduotę ir įkvepia, jie nori tuo dalytis su visais, kuriems tai įdomu. Taip pat jie trokšta sužinoti kitų žmonių mintis ir nuomonę, net jei ji visiškai skiriasi nuo jų nuomonės.
 • Puikūs komunikuotojai – Aktyvistai tiesiog netveria savyje: jie nori labai daug pasakyti, tačiau taip pat moka atidžiai išklausyti. Jie išsiskiria beveik neprilygstamu gebėjimu pozityviai ir maloniai komunikuoti su įvairiais žmonėmis, net su tais, kurie nėra ypač linkę bendrauti ir sutarti.
 • Šventiški – Aktyvistai pirmenybę teikia rimtiems, prasmingiems pokalbiams, bet gali būti ir spontaniški bei linksmi. Jie žino, kaip linksmintis ir džiaugtis šia akimirka, ir nieko jiems nėra maloniau, kaip dalytis džiaugsmu su kitais.
 • Geranoriški – Aktyvistai yra širdingi, draugiški, altruistiški ir atviri žmonės. Jie stengiasi sutarti su visais, tad jų pažįstamų ir draugų ratas dažnai labai platus.

Aktyvistų (ENFP) silpnybės

Aktyvistų (ENFP) tipo silpnybės
 • Pataikaujantys – dauguma Aktyvistų nenori būti nemėgstami. Siekdami išsaugoti taiką, jie gali nusileisti dėl jiems svarbių dalykų ar net leisti kitiems blogai su jais elgtis. O jei nepavyksta pelnyti kitų palankumo, nebegali užmigti, kol sugalvoja, kaip tai pakeisti.
 • Išsiblaškę – jaudulys dėl naujo dalyko, ypač jei jis susijęs su naujomis bendradarbiavimo galimybėmis, atskleis geriausias Aktyvistų savybes. Tačiau šio asmenybės tipo žmonės taip pat garsėja tuo, kad jų interesai nuolat keičiasi, todėl jiems sudėtinga išlikti drausmingiems ir susitelkti ilgam laikui.
 • Neorganizuoti – Aktyvistų entuziazmas visiems gerai žinomas, bet tai dar ne viskas. Šio asmenybės tipo žmonės stengiasi vengti nuobodžių, praktinių klausimų, įvairių ruošos darbų, priežiūros ar dokumentų tvarkymo. Neorganizuotumas jų gyvenime gali tapti stipriu streso šaltiniu.
 • Labai prisitaikantys – Aktyvistai jaučia pašaukimą pakylėti kitus, dažnai sutinka patarti ar padėti visiems prašantiesiems. Tačiau jei nenubrėš aiškių ribų, net energingiausi Aktyvistai paskęs įsipareigojimuose, nebeturės nei laiko, nei jėgų būtiniems savo reikalams.
 • Per daug optimistiški – optimizmas yra viena iš svarbiausių jų stiprybių. Tačiau žvelgdami pro rožinius akinius Aktyvistai kartais priima naivius sprendimus, nors ir norėdami gero, pasitiki žmonėmis, kurie nenusipelno pasitikėjimo. Dėl šio savybės Aktyvistams sudėtinga pripažinti karčią, bet būtiną priimti tiesą ir ją pasakyti kitiems.
 • Nenuoramos – pozityvūs ir linksmi Aktyvistai retai atrodo nusiminę ar nepatenkinti. Tačiau vidinis jų idealizmas gali juos versti jausti, kad kai kurios svarbios jų gyvenimo sritys apleistos – galbūt tai darbas, namai ar santykiai.
02