ENFJ kaip tėvai

ENFJ tėvai paprastai yra įkvepiantys, šilti ir itin atsidavę. Jie bet kokia kaina stengsis užtikrinti, kad jų vaikai susikurtų stiprias vertybių sistemas ir užaugę būtų atsakingais žmonėmis. ENFJ tipo tėvai paprastai taip pat kelia labai aukštus reikalavimus, tiek sau, tiek savo vaikams – jie skatins savo atžalas visada siekti geriausių rezultatų, tačiau tuo pačiu nepamiršti klausytis savo širdies.

ENFJ tėvai

ENFJ tipo tėvai yra linkę būti labai rūpestingi ir dėmesingi. Jie savo vaikus apsups meile, šiluma ir paskatinimais, visada stengdamiesi sukurti aplinką, kurioje nebūtų konfliktų ar nesaugumo jausmo. Deja, tai gali sukelti problemų vaikui paaugus – jei jie pradės maištauti, kaip daro dauguma paauglių, ENFJ tipo tėvai pasijus labai įskaudinti ir nemylimi.

Kita vertus, tikėtina, kad ENFJ tipo tėvų nuojauta, energija ir humoro jausmas jiems labai pravers tokiose situacijose. Šio tipo žmonės kartais gali būti nelankstūs ar netgi manipuliuojantys kitais, tačiau jų šiluma, meilė ir rūpestis vaikui tikrai paliks puikius prisiminimus.

Komentarai