ENFJ karjera

Daugumą ENFJ tipo žmonių karjeros krypčių sieja vienas tikslas – padaryti kitus žmones laimingais. ENFJ yra labai šilti, bendraujantys ir altruistiški žmonės – paprastai jie būna tie, kurie pažįsta visus ir kiekvieną. Dėl šios priežasties ENFJ asmenybės tiesiog švyti darbuose, kur reikia bendrauti su klientais – jie gali būti nepakeičiamais konsultantais, prekybos atstovais ar personalo skyrių administratoriais.

ENFJ karjera

ENFJ tipo žmonės taip pat yra gana jautrūs ir idealistai, kas jiems atveria duris į karjeros kryptis, reikalaujančios aukšto emocinio intelekto – psichologiją, pedagogiką, socialinį darbą ir pan. Tačiau kiekviena lazda turi du galus – ENFJ jautrumas lemia, kad šio tipo asmenybės sunkiai pakelia kritiką ar stresą. Dėl to jiems reikėtų vengti įtemptų ar šaltakraujiškumo reikalaujančių darbų – finansų (ypač akcijų prekybos), krizių valdymo, taip pat darbo policijoje, medicinoje ar armijoje.

Žmonės, turintys šį asmenybės tipą, taip pat yra labai kūrybingi, organizuoti ir įžvalgūs – tai būtų puikūs bruožai šou atstovo, renginių organizatoriaus ar politiko karjeroje. Rašymas taip pat yra viena geriausių karjeros krypčių ENFJ tipo žmonėms – tačiau šio tipo žmonės mieliau renkasi žurnalistiką nei knygų rašymą, kadangi pirmasis variantas taip pat leidžia jiems panaudoti savo ryšius ir bendravimo įgūdžius.

Galiausiai, ENFJ tipo žmonės dievina naujus iššūkius ir azartą, kurį jaučia padėdami kitiems žmonėms. Dėl šios priežasties, daug ENFJ tipo asmenybių yra sutinkama iš prigimties altruistinėse pareigose – pavyzdžiui, religijoje, pedagogikoje, psichologijoje ir pan. Tačiau verta paminėti ir tai, jog šio tipo žmonėms reikia pastovaus paskatinimo iš kitų, kad jie galėtų jaustis patenkinti ir laimingi – jei taip nėra, ENFJ tipo žmogus gali greitai perdegti ir imti ieškoti kitų karjeros galimybių.

Komentarai