ENFJ romantiniai santykiai

ENFJ asmenybę turintiems žmonėms tarpasmeniniai santykiai yra labai svarbūs – jų atsidavimas ir aistra yra tikrai verti pagarbos. Tai nesunkiai galima įžvelgti netgi pačioje santykių pradžioje – ENFJ yra nusiteikę paskirti daug laiko ir jėgų tam, kad jų santykiai sutvirtėtų. Pirmiausia, ENFJ tipo žmogus skirs daug dėmesio savo partnerio (-ės) norams ir troškimams. Antra, šio tipo žmonės nenusigręš nuo savo įsipareigojimų ar pažadų, stengdamiesi su savo partneriu užmegzti itin tvirtą ryšį. Galiausiai, ENFJ padarys viską kas įmanoma, kad galėtų nuolat justi santykių pulsą – jie vis paklaus savo antrosios pusės ar viskas gerai, ar nereikia dar kažko ir t.t. Jei iškils bet koks rūpestis, ENFJ tipo žmogus stengsis kuo greičiau viską išsiaiškinti ir išspręsti.

ENFJ romantiniai santykiai

ENFJ žmonės labai rimtai žiūri į savo įsipareigojimus, nuoširdžiai stengdamiesi sukurti ir palaikyti tvirtus santykius. Deja, tai tuo pačiu yra ir viena iš didžiausių šio tipo žmonių silpnybių – dėl savo didelių emocinių investicijų, ENFJ gali jausti didžiulį kaltės bei išdavystės jausmą santykiams nutrūkus (net jei tie santykiai aprėpė vos keletą pasimatymų). Vis dėlto, tai neturėtų sugniuždyti šio tipo žmogaus.

Kalbant apie intymius santykius, ENFJ tipo asmenybės yra itin atsidavę ir aistringi partneriai, visada besistengiantys, kad jų antroji pusė jaustųsi laiminga. Kita vertus, dėl šio asmenybės tipo pomėgio planuoti, santykiuose gali jaustis šiek tiek rutinos ir nuspėjamumo – tačiau tai gali būti ir geras dalykas, į ENFJ santykius įnešantis stabilumo.

ENFJ tipo žmonės nekenčia konfliktų ir kritikos, ypač jei tai yra susiję su santykiais. Jie stengiasi išsisukti iš įtemptų situacijų, net jei tai reikštų savo pačių principų pamynimą – tai gali versti link įtampos ir nuoskaudų, kadangi abu partneriai anksčiau ar vėliau vis tiek supras, jog jų problemos niekur nedingo.

ENFJ asmenybės tipą turintys žmonės taip pat turėtų kreipti daugiau dėmesio į savo pačių norus ir juos aiškiai išreikšti, ypač pačioje santykių pradžioje. Šio tipo žmonėms iki pilnos laimės reikia nedaug – tačiau labai svarbu, kad ENFJ parodytų, jog jiems norisi ir iš savo partnerio gauti pakankamai dėmesio ir šilumos. Jei to nebus, ENFJ jautrumas ir išgyvenimai gali pakenkti santykių stabilumui ar būti palaikyti mažo pasitikėjimo savimi išraiška, ENFJ partneriui (-ei) nesupratus, ko vis dėlto trūksta ENFJ.

Komentarai