ISTP kaip tėvai

ISTP tipo tėvai paprastai yra atsipalaidavę, atviri ir labai lankstūs. Šio tipo žmonės greičiausiai suteiks savo vaikams daugiau laisvės ir galimybių daryti tai, ką jie nori (žinoma, tam tikrose ribose), negu bet kokio kito tipo tėvai. ISTP pernelyg neišgyvena dėl to, ar jų vaikai turės panašias vertybes ar principus kaip ir jie – ISTP tėvų nuomone, kiekvienas žmogus turėtų nuspręsti, kas jam yra priimtina.

ISTP tėvai

ISTP tipo tėvai greičiausiai skatins savo vaikus naudotis laisve, nebijant protingai surizikuoti ir patirti naujų dalykų. Jie su džiaugsmu prisijungs prie savo vaikų veiklos, ypač jei jų vaikas bus toks pat spontaniškas kaip ir pats ISTP, ar mėgs fizinius užsiėmimus – pavyzdžiui, sportą, iškylas į gamtą ir t.t.

ISTP tipo žmonės nėra itin jautrūs ar pastabūs kai yra kalbama apie emocijas, dėl ko jie gali susidurti su problemomis bandydami patenkinti emocinius savo vaikų poreikius. ISTP tipo tėvams reikėtų prisiminti paklausti savęs, ar jų vaikai tikrai gerai jaučiasi – ar šioje srityje pasikliauti savo partneriu (-e).

Komentarai