ISTP kaip draugai

ISTP tipo žmonės paprastai būna įdomūs ir daug pomėgių turintys draugai, gyvenantys dabartimi ir besimėgaujantys viskuo, ką gyvenimas jiems duoda. Draugystė su ISTP yra tarsi amerikietiški kalneliai; vieną dieną ji gali būti įvairiapusė ir kupina entuziazmo, kitą – visiška to priešingybė. Šio tipo žmonės nemėgsta įsipareigoti ir laikosi nuomonės, kad kaip ir asmenybės, santykiai gali ir turi keistis laiko bėgyje.

ISTP draugai

ISTP paprastai nėra sunku susirasti naujų draugų. Šio tipo žmonės yra veiklūs ir išradingi, gebantys susigalvoti įdomių užsiėmimų – jie dažnai susiduria su bendraminčiais net jų aktyviai neieškodami. ISTP tipo žmonių draugystės remiasi bendra veikla – šie žmonės yra puikiai įvaldę visus penkis pojūčius ir mėgsta varžytis su kitais. ISTP išsiskiria praktiškumu ir racionaliu intelektu, dėl ko filosofiniai pokalbiai su draugais vargu ar juos domins.

ISTP dažniausiai traukia kiti pastabios prigimties žmonės, kadangi juos vienija noras susitelkti ties praktiniai, apčiuopiamais dalykais. Vis dėlto, jei ISTP ryšys su kitu žmogumi yra paremtas kokiu nors hobiu ar kitokia bendra veikla, jiems nekils jokių problemų bendraujant su tuo žmogumi, kad ir kokie skirtingi jie būtų. ISTP tipo draugai yra lankstūs ir atsipalaidavę – dėl to nėra nieko stebėtino, kad jie puikiai sutaria su kone visais asmenybės tipais.

Komentarai