ISTP romantiniai santykiai

Dažnai prieštaringos ISTP savybės lemia, kad pasimatymai su tokio tipo žmogumi paprastai būna labai įvairiapusiška ir įdomi patirtis. Racionalus ISTP intelektas jiems suteikia savotišką šaltumo ir atsargumo aurą, tačiau tą paprastai atsveria jų pastabi prigimtis ir lankstumas, padarantys ISTP įdomiu ir patraukliu žmogumi. ISTP gyvena dabartimi ir visuomet ieško naujų potyrių, bet kokia kaina vengdami rutinos ir nuobodulio. Šio tipo žmonės taip pat priešinasi bet kokiems bandymams juos kontroliuoti. Visus šiuos būdo bruožus reikėtų turėti omenyje bet kam, kas susitikinėja su ISTP tipo žmogumi.

ISTP taip pat yra labai nepriklausomi ir jiems reikia daug asmeninės erdvės, ypač romantiniuose santykiuose. Šio tipo žmonės yra žemiški, praktiški ir jausmingi – tikėtina, kad jie ir savo partnerius skatins mėgautis gyvenimu, pasiimant iš jo visa kas įmanoma.

ISTP romantiniai santykiai

ISTP tipo žmonės į savo įsipareigojimus žiūri kaip į kažką, ką reikėtų peržiūrėti ir atnaujinti kiekvieną dieną. Tai nereiškia, kad ISTP negali sukurti ir išlaikyti tvirtų ir ilgalaikių santykių – jiems tiesiog iš principo nepatinka aklai įsipareigoti.

Žvelgiant iš seksualinės perspektyvos, ISTP tipo žmonės intymumą tuo pačiu laiko ir menu, ir malonumo šaltiniu. Mažai tikėtina, kad ISTP bus susikaustę ar konservatyvūs – šios asmenybės yra jausmingos ir labai žemiškos, galinčios ir norinčios naudotis visais penkiais pojūčiais be jokių apribojimų. ISTP tipo žmogus greičiausiai skatins savo partnerį (-ę) visiškai atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis galimybe būti kartu.

ISTP tipo žmonės nėra labai emocingi ir dažnai susiduriu su sunkumais reikšdami savo ar suprasdami kito žmogaus jausmus. Be to, kaip jau buvo minėta, ISTP gyvena dabartimi – tai atsispindi ir jų jausmuose. Šio tipo žmogus vieną dieną gali būti labai aistringas ir visą dėmesį nukreipęs į savo partnerį (-ę), kitą – abejingas ir užsiėmęs kitais dalykais. Jų romantiniai partneriai neturėtų to priimti asmeniškai – tai tėra vienas iš ISTP būdo bruožų.

Komentarai