ISTJ karjera

Tipinės ISTJ tipo žmonių karjeros yra gana lengvai apibūdinamos, kadangi šis tipas yra labai pastovus ir tradiciškas.

Viena svarbiausių ISTJ asmenybės tipo savybių yra pagarba tradicijoms, autoritetui ir tvarkai. Dauguma tipinių ISTJ karjerų siejasi su šia savybe – pavyzdžiui, šio tipo žmonės yra dažnai sutinkami karinėse pajėgose, valstybės tarnyboje ar teisinėje srityje. Tvirti ISTJ principai suteikia jiems galimybę būti puikiais advokatais, teisėjais ar valstybės tarnautojais. Yra nemažai ir kitų potencialių ISTJ karjeros krypčių, besiremiančių šiomis savybėmis – pavyzdžiui, ISTJ tipo žmones galima dažnai rasti policijos pareigūnų tarpe.

ISTJ karjera

ISTJ tipo žmonės taip pat yra labai patikimi, objektyvūs ir itin atidūs. Meilė faktams ir logikai leidžia jiems tapti puikiais buhalteriais, duomenų analitikais ar verslo administratoriais – tai yra tipiškos ISTJ karjeros ir šio tipo žmonėms puikiai sekasi tokiose pareigose. Kita vertus, ISTJ tipams nepatinka pokyčiai ir paprastai jie turi labai tvirtą nuomonę apie tai, kaip viskas turėtų būti daroma. ISTJ turėtų atkreipti dėmesį į šį savo bruožą ir nevengti naujovių – kitaip jie gali užsitarnauti nelanksčių ir pernelyg konservatyvių žmonių reputaciją. Net ir patys stabiliausi ir tradiciškiausi ISTJ vaidmenys laikui bėgant gali keistis.

ISTJ tipo žmonės mėgsta dirbti vieni, nors esant reikalui jie gali sėkmingai funkcionuoti ir komandoje. Šio tipo žmonėms patinka stabili ir aiški darbo aplinka, pareigos ir atsakomybės – jie mieliau rinktųsi saugų ir rutinišką nei nenuspėjamą, bet įdomesnį darbą.

Kaip ir kiti racionalaus intelekto introvertai, ISTJ paprastai vengia pareigų, reikalaujančių nuolatinio bendravimo. Potencialios ISTJ karjeros kryptys yra gana įvairios, bet jos turi vieną bendrą bruožą – jose faktai ir kruopštumas yra svarbiau už jausmus ar bendravimo įgūdžius, pagrindines šio tipo silpnybes.

Komentarai