ISTJ kaip draugai

ISTJ tipo draugai vargu ar bus patys entuziastingiausi ar labiausiai bendraujantys, tačiau jų patikimumas ir ištikimybė nekels abejonių. Šio tipo žmonės viską daro lėtai ir metodiškai – tai galioja ir jų santykiuose su draugais. ISTJ neskubės prisižadėti, tačiau jei jau žengs tą žingsnį, darys viską, kad duotą pažadą ištesėtų. Garbė ir ištikimybė šio tipo žmonėms yra labai svarbios vertybės, ypač kai kalbama apie artimus draugus.

ISTJ draugai

Taip pat labai tikėtina, jog šio tipo žmonės draugų rate nusiims įprastą atsargumo ir nejautrumo kaukę. ISTJ kur kas mieliau savo jausmus reikš pastangomis, o ne žodžiais – tačiau jie taip pat nevengs atsipalaiduoti ir pasilinksminti su artimais draugais. Vis dėlto, ISTJ kantrybė ir energija nėra beribės – jie anksčiau ar vėliau pavargs nuo bendravimo ir panorės likti vieni.

ISTJ tipo žmonės dažniausiai ieško draugų, turinčių panašius principus ir nuomones. Dėl to jiems lengviausiai sekasi bendrauti su kitais Sergėtojų grupės tipais – jų požiūris į daugelį dalykų yra labai panašus. ISTJ tipai nėra itin uždari ir gali suprasti bei įvertinti kitų tipų stiprybes – bet vargu ar jie taps artimais draugais.

Komentarai