ISFJ kaip tėvai

ISFJ tipo tėvai paprastai būna tradiciški, šilti ir labai atsakingi. Šis asmenybės tipas išsiskiria savo altruistiškumu ir rūpestingumu, dėl ko tėvystė jiems nėra sunki užduotis. ISFJ tėvai darys viską, kad užtikrintų saugią, stabilią ir palaikančią aplinką savo vaikams, apsupdami juos meile ir rūpesčiu.

ISFJ tėvai

Šio tipo asmenybės yra kantrios ir patikimos, nors jų dėmesys kartais gali ir varginti. ISFJ stengsis savo vaikams įdiegti tvirtą vertybių sistemą, skatindami juos suvokti atsidavimo ir atsakomybės svarbą. ISFJ ne veltui yra laikomi kone rūpestingiausiais tėvais, galinčiais ir norinčiais pasirūpinti visomis vaiko reikmėmis.

Nepaisant to, ISFJ tipo tėvai turėtų užtikrinti, kad jų vaikas nepriimtų tokio atsidavimo ir rūpinimosi kaip savaime įprasto dalyko. Šio tipo žmonės jausis labai nejaukiai, jei jų vaikas nesielgs taip, kaip iš jo yra tikimasi, ypač viešose vietose – pavyzdžiui, ims verkti negavęs mėgstamo žaislo. Vaikas tokias silpnybes labai greitai pastebi ir ima jomis naudotis – ISFJ turėtų įveikti savo diskomfortą tokiose situacijose ir nevengti ištarti griežtesnio žodžio.

Komentarai