ISFJ kaip draugai

ISFJ tipo draugai paprastai būna labai šilti, altruistiški ir ištikimi. Jie nėra išrankūs besirinkdami draugus, jei tik kitas žmogus nuoširdžiai nori užmegzti gilesnį ryšį. ISFJ tipo žmonės nebijo pasikliauti draugais, kai jiems reikia emocinio palaikymo ar patarimo – tai padaro juos gana pažeidžiamais, tačiau tuo pačiu leidžia abiem individams sukurti gilų, stiprų ryšį.

ISFJ draugai

Kita vertus, ISFJ tipo žmonės gali susidurti su keletu sunkumų draugų rate. Pirmiausia, šio tipo žmonės kitų norais dažnai rūpinasi labiau negu savaisiais. Nors tai iš principo nėra blogas dalykas (jei tik draugai nepiktnaudžiauja šia ISFJ savybe), toks požiūris gali skatinti ISFJ asmenybę nustumti savo pačių poreikius į antrą planą. Šio tipo žmonėms reikia daug emocinio palaikymo ir jei už jų gerumą nėra atsilyginama tuo pačiu, ISFJ gali jaustis labai įskaudinti.

Antra, ISFJ tipo žmonės tvirtai laikosi savo pažadų ir įsipareigojimų. Tai yra puiki savybė, tačiau ją papildo ISFJ negalėjimas pasakyti “ne”, ypač artimiems draugams. Kiti žmonės tai gali matyti kaip silpnybę ir naudotis ISFJ gerumu – ISFJ tipo žmonės turėtų atkreipti dėmesį į šį savo bruožą.

ISFJ yra uždaros, introvertiškos asmenybės – jiems gali būti sunku atsiverti ir išsipasakoti. Dėl to ISFJ itin saugo ir vertina senus bei artimus draugus, su kuriais gali pakalbėti apie jiems svarbius dalykus. Mažai tikėtina, kad šio tipo asmenybė užmegs tvirtą ryšį su racionalaus intelekto bei mėgstančiais lankstumą tipais – jiems paprastai yra kur kas mielesnė emocionalių ir planuojančių tipų kompanija.

Komentarai